FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vēstuļu atjauninājums

Informējam, ka īsi pēc pusnakts(14.09) tiks veikts portāla atjauninājums, kas sevī ietvers ilgi gaidīto vēstuļu uzlabojumu un tā rezultātā portāls 4-5h būs slēgts.

-------

Atbildot uz neskaidrībām un problēmām saistībā ar vēstuļu atjauninājumu:

1. Turpmāk nebūs atsevišķas sadaļas Ienākošās/Izejošās, jo vēstules tiek apvienotas vienā sarakstē. Tādā veidā būs iespējams ātrāk un ērtāk atrast nepieciešamo informāciju.

Rodas jautājums - kā redzēt vai vēstule ir izlasīta? Uz doto momentu nav iespējams, bet tas būs redzams sarakstē pie nosūtītās ziņas un centīsimies to pēc iespējas ātrāk ieviest. [SALABOTS]

2. "Parādās notifikācija, ka saņemta jauna vēstule, bet atverot un izlasot šī notifikācija nepazūd".  [SALABOTS].

3. "Lietotājs atsūtīja vēstuli, bet neredzu to jaunajā versijā" 

Šāda situācija var rasties, ja vēstule šodien tika izsūtīta no vecās versijas, jo tā diemžēl ir tehnoloģiski novecojusi un konfliktē ar jauno. Šī iemesla dēļ vecajā versijā vairs netiek atbalstīta vēstuļu nosūtīšana, lai izvairītos no turpmākiem sarežģījumiem.

Šīs "neredzamās vēstules" ir iespējams apskatīt vecajā versijā, bet atbildēt lietotājam varēsiet tikai no jaunās.

4. Saistībā ar atjauninājumu var uzrādīties vecās vēstules, kas vairs nav aktuālas. Šis process ir piefiksēts un laika gaitā normalizēsies.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, bet atjauninājums ir nepieciešams, lai varam turpināt attīstīt portālu. Tehniskās problēmas tiks novērstas! [SALABOTS]

-------

Fiksētās problēmas:

1. Nepazūd skaitlis par jaunām vēstulēm - SALABOTS

(Ja lietotājam pienāk jauna vēstule, tad parādās šīs paziņojums, bet izlasot konkrēto vēstuli tas nepazūd)

2. Iespēja redzēt vai vēstule izlasīta - SALABOTS

(Sarakstē tiks norādīts vai lietotājs ir izlasījis nosūtīto vēstuli)

3. Jaunas rindas vēstulēs - SALABOTS

4. Sarakstē uzrādās vecās vēstules - SALABOTS

5. Nosūtot vēstuli uzrādās paziņojums "Whoops, looks like something went wrong" - Tiks salabots (Ja pašlaik šī problēma ir aktuāla, tad lūgums nosūtīt man vēstuli!)

144 Atbildes

Tagad viss kartiba.

Viss loti patik, erti, visu uzreiz var redzet, laika taupisana.

Cerams, ka ta bus vienmer un portala uzlabosana turpinasies!:)

Man ir problēma, ka konkrēti vienai lietotājai nevaru vairs sarakstē nosūtīt vēstuli (no jaunās versijas). Kad spiežu ''Nosūtīt'', izlec 

Whoops, looks like something went wrong.

Vairākas reizes mēģinu nosūtīt ziņu, bet tik un tā visu laiku izlec šis paziņojums. Tikko no lietotājas saņēmu ziņu, ka viņai no manis nākot tukšas ziņas, bet, protams, pretī es viņai neko nevaru uzrakstīt/paskaidrot...

Varbūt citām lietotājām palīdz - sūtīt vēstules pa tiešo pārdevējai uz profilu (tā vietā, lai atbildētu uz saraksti) izskatās, ka strādā, lai apietu gļuku un pēc tam jau var turpināt saraksti, kā paredzēts/ierasts :)

Aha. Es arī tikko atkodu ka vēstuli jāraksta pa tiešo uz profilu, nevis zem preces logā "pajautāt".... Un vislabāk pirms sūtīšanas uzrakstīto iezīmēt un nokopēt- lai nebūtu jāraksta vēlreiz,jo reizēm sanāk nosūtīt tikai ar trešo vai ceturto piegājienu.

Poga "back" pārlūkā (vismaz no datora uz Chrome) atver iepriekšējo tekstu, tā kā vismaz man teksts nepazūd :D

Metode no profila gan man tikko nestrādāja, izskatās, ka vienkārši jāpagaida dažas minūtes un pats atkarās.

Nevaru pievienot foruma  temu  rada kļudu. Meģinaju sadaļa "perku"

Nevaru atbildēt uz vēstuli. To neļauj vnk. izdarīt. 

Nu jau pacietība iet uz beigām.. Vēstuļu sadaļā joprojām pilnīgs bargaks! Pa priekšu mētājās senas un simtgadīgas sarakstes, kuras maisās pa vidu un neļaujas izdzēsties! Toties sarakstes kuras ir svaigas- izdziest un pazūd pašas no sevis! Nu tā tiešām nedrīkst, jo sarakstēs mēs sūtam savus konta datus, telefona nr, summas, maksājuma uzdevumus utt. Un šīs sarakstes ir vienīgie pierādījumi gadījumā ja notiek kas neplānots! Interesē KAD būs kārtība?

> nescafe

Nevaru atbildēt uz vēstuli. To neļauj vnk. izdarīt. 

Man tāda paša situācija. Pircējs interesējas par preci, bet vnk nevaru atbildēt :(

101 - 110 no 144

Tēma slēgta