FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vēstuļu atjauninājums

Informējam, ka īsi pēc pusnakts(14.09) tiks veikts portāla atjauninājums, kas sevī ietvers ilgi gaidīto vēstuļu uzlabojumu un tā rezultātā portāls 4-5h būs slēgts.

-------

Atbildot uz neskaidrībām un problēmām saistībā ar vēstuļu atjauninājumu:

1. Turpmāk nebūs atsevišķas sadaļas Ienākošās/Izejošās, jo vēstules tiek apvienotas vienā sarakstē. Tādā veidā būs iespējams ātrāk un ērtāk atrast nepieciešamo informāciju.

Rodas jautājums - kā redzēt vai vēstule ir izlasīta? Uz doto momentu nav iespējams, bet tas būs redzams sarakstē pie nosūtītās ziņas un centīsimies to pēc iespējas ātrāk ieviest. [SALABOTS]

2. "Parādās notifikācija, ka saņemta jauna vēstule, bet atverot un izlasot šī notifikācija nepazūd".  [SALABOTS].

3. "Lietotājs atsūtīja vēstuli, bet neredzu to jaunajā versijā" 

Šāda situācija var rasties, ja vēstule šodien tika izsūtīta no vecās versijas, jo tā diemžēl ir tehnoloģiski novecojusi un konfliktē ar jauno. Šī iemesla dēļ vecajā versijā vairs netiek atbalstīta vēstuļu nosūtīšana, lai izvairītos no turpmākiem sarežģījumiem.

Šīs "neredzamās vēstules" ir iespējams apskatīt vecajā versijā, bet atbildēt lietotājam varēsiet tikai no jaunās.

4. Saistībā ar atjauninājumu var uzrādīties vecās vēstules, kas vairs nav aktuālas. Šis process ir piefiksēts un laika gaitā normalizēsies.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, bet atjauninājums ir nepieciešams, lai varam turpināt attīstīt portālu. Tehniskās problēmas tiks novērstas! [SALABOTS]

-------

Fiksētās problēmas:

1. Nepazūd skaitlis par jaunām vēstulēm - SALABOTS

(Ja lietotājam pienāk jauna vēstule, tad parādās šīs paziņojums, bet izlasot konkrēto vēstuli tas nepazūd)

2. Iespēja redzēt vai vēstule izlasīta - SALABOTS

(Sarakstē tiks norādīts vai lietotājs ir izlasījis nosūtīto vēstuli)

3. Jaunas rindas vēstulēs - SALABOTS

4. Sarakstē uzrādās vecās vēstules - SALABOTS

5. Nosūtot vēstuli uzrādās paziņojums "Whoops, looks like something went wrong" - Tiks salabots (Ja pašlaik šī problēma ir aktuāla, tad lūgums nosūtīt man vēstuli!)

144 Atbildes

Es ari nevaru atbildet uz vestulem. Loti neparociga jauna sadala, joprojam nesaprotu kadel ir vajadzigi atjauninajumi, kuri nestrada! Ieteikums nakamajiem atjauninajumiem, no sakuma parbaudit vai tas strada un tad palaist atjauninajumus!

Pamēģiniet nogaidīt kādu brīdi atbildi vai nosūtīt vēstuli kādam citam (kaut vai man) un tad atbildēt uz iepriekšējo.

Man vēstuļu nosūtīšana gļuko tikai uz dažām minūtēm - visas vēstules 5min laikā vienmēr izdevies nosūtīt :)

Man ir problēma ar atsauksmēm ,man cilvēks spieda trīs zvaigznītes atsauksmē,bet redzu 2 zvaigznītes. Un es tiko spiedu citam atsauksmē 3 zvaigznītes un arī redzu tikai 2,kā lai es izlaboju,jo cilvēks ir pelnijis 3 zvaigznītes?

Whoops, looks like something went wrong.

Velarvien met so brinumu,kad nospeiz sutit vestuli.un domajot ka nekas nav izdevies sutu nakoso,bet izradas ka ta pirmai jau veiksmigi nosutita,ta nu dubleju savu zinu,aiz nezinas.Bet parbaudiju vai ir nosutijies un redz ka 2 jau nosutitas,neskatoties uz to ka izmet so bridinajumu.

> Inky

Pamēģiniet nogaidīt kādu brīdi atbildi vai nosūtīt vēstuli kādam citam (kaut vai man) un tad atbildēt uz iepriekšējo.

Man vēstuļu nosūtīšana gļuko tikai uz dažām minūtēm - visas vēstules 5min laikā vienmēr izdevies nosūtīt :)

pat kādam citam nevar nosūtīt, tur tā lieta :(

Es vēlos izveidot rakstu forumā, bet kad uzspiežu uz: pievienot.. man izmet: kļūda 404 lapa nav atrasta utt. Kādēļ tā?

No telefona jaunaja versija :

Nav vairak ienakosas/izejosas vestules!

visas vestules ir sajauktas cupa, vecas un jaunas, paradas tas kas ir gadu vecas pirmaja lapa!

Kaut ko atbildet vai apskatit nav iespejams, nav ikonu!

labojiet so murgu!

> Bella

No telefona jaunaja versija :

Nav vairak ienakosas/izejosas vestules!

visas vestules ir sajauktas cupa, vecas un jaunas, paradas tas kas ir gadu vecas pirmaja lapa!

Kaut ko atbildet vai apskatit nav iespejams, nav ikonu!

labojiet so murgu!

Pilnīgi tāda pati situācija! Ieejot vēstuļu sadaļā, šķiet ka esmu pārvietojusies laikā un telpā pa 2 gadiem atpakaļ :-) paldies, ka ir tomēr vēl vecā versija kur viss rāda hronoloģiskā kārtībā.

VAkar Vel nebija,sodien ienakot nevaru izlasit divas vestules,neredzu vinas,redzu vecas.

a, kas notiek ar statestikam? ja vina ir apmaksata, tad sanak, ka nauda ir vnk izmesta veja ? 

111 - 120 no 144

Tēma slēgta