FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Paštaisītas Ziemassvētku dāvanas

Sveikas!

Sākam Ziemassvētku dāvanu tēmu? Kādas dāvanas jūs esiet gatavojušas dāvanām pašas? Padalieties idejām.

-Prātā nāk zeķes, cimdi, cepures, t.i., visādi adījumi.

-Rotas

-Sveces

- Ziepes

Ko vēl var interesantu pagatavot Ziemassvētku dāvanām? Aci miedzošs

19 Atbildes

Labots 04.12.2013 16:57

Ēdamas lietas - cepumi "Riekstiņi", pašgatavotas trifeles, ievārījumi smukās burciņās.

Vismaz pēc svētkiem nemētāsies plauktos.  Aci miedzošs 

Es vienmēr klāt pie dāvanām taisu katram apsveikumu kartiņas un dažreiz ko uzcepu. Pārējo  dāvanu pērku,bet neko nepersonisku -viss vienmēr ir pārdomāts.

Ir viena metode,kā agrāk taisīju no pudelēm vāzes un no burciņām svečturus u.tt

Vajadzīgs:

*papīra dvieļi 1 rullis

*ūdens + PVA līme

ūdeni sajauc ar šo pva līmi (aptuv. 3daļa līme), saloka 3 kārtās šo papīra dvieli iemērc un pēc tam klāj virsūm pudelei vai vienalga kam, un tā pa vairākām sloksnēm ar dažādiem locījumiem vai kādiem citiem papīra veidojumiem -tad pludina krāsas pa visu šo papīru (var ar šo pašu pva līmi lipināt klāt čiekurus, makaronus, griķus vai vienalga ko) un pēc tam ar kādu spīdīgu krāsu pārlaist pāri.. -uzlieku uz radiātoriem, un kad sacietē -produkts ir gatavs lietošanai :D - un ja godīgi pēc tam kad ir izžuvis nevar pateikt,ka tas ir pirms tam bijis papīrs.

Ja pareizi saliek krāsas un izvēlās materiālus sanāk ļoti smuki..

-kā arī par cik Ziemassvētki, pagāšogad taisīju bumbas,kuras kārt uz egles. Paņēmu parastās Maximā uz atlaidēm pirktās platmasas bumbas, apsmērēju visu kārtīgi ar pva līmi un kad vienreiz biju Jūrkalnē, salasīju mazos akmentiņus krastā -un tad visu šo bumbu aplīmēju ar tiem.. vai arī var parastos baltos gliemežvākus sašķaidīt bļodā un tad to bumbu iemērkt iekšā + izdomāt vēl kādu akcentu.

es arī cenšos uz Ziemassvētkiem paarsvaraa paštaisītas kartītes taisīt, šajaa ziņaa taada kaa tradīcija jau iegaajusies man.

No kaada diy smēlos ideju pasniegt zeķes kallas veidaa. Daudz nevajag: zeķes (labaak plaanas), žagariņš kaatam (plaanu, bet stingru) un tad jau pēc izvēles, nokraasot žagaruvai aplīmēt  ar kreppapīru (es līmēju) un galaa aptīt vienu zeķi un nostiprinaat ar stieplīti un + otru klaat un arī nostiprinaat ar stiepli. Galaa pie zeķēm vēl pieliku vīraku, lai smaržo un pēc tam, lai ir, ko aizdedzinaat (iemasķēju pie žagariņa).

Interesantaak bija, nekaa vienkaarši daavanu maisiņaa.:)

Vispaar, iesaku visaadus diy pameklēt, paskatīties, var visaadas labas idejas smelties, gan kaa pasniegt, gan kaa izdekoreet, gan vispaar ko interesantu uztaisīt.

Taam pašaam atklaatnītēm var daudz dažaadu ideju atrast kaa aatri un forši uztaisīt.
Piemēram, paņemt lapu, samaalēt ar guašaam kaadaam mīļaakajaas kraasaas, vai vienk taapat un pēc tam no taas lapas izgriez sniegpaarslas, ko salīmēt uz atklaatnes (var jau arī uz daavanu iesaiņojuma) vai egles, piparkūkas utt izgriezt, ko arī izmantot, kaa patīk. Aatri, vienkaarši, daudz funkcionaali un skaisti.:)

Var nopirkt t-kleklus pa lēto, pat visparastākos, un no papīra izgatavot trafaretus pēc izvēles (briedis, piparkūka, eglīte, zaķis, zvaigznes utt.) nopirkt speciālās apģērba apdrukas krāsas un, izmantojot izgrieztos trafaretus, uz t-klekliņa uzspiest/uztarfarēt vēlamo zīmējumu. Manuprāt feina un ne dārga dāvaniņa viesiem mīļajiem! :)

neko. nav jegas gatavot, ja nav kam davinaat. pec butibas jau butu- ziedojumu kastes gaida manu davaninu ko nodot kadam nelaimigam bernam patversme, kada kadreiz es pati biju un sanjemu sadas davanas...

> elza

Neskumsti, gan jau pienāks brīdis un būs kam dāvināt. Galvenais TICI TAM. Lai Tev viss izdodās!

Man arii topaa ir daavinaat pasgatavotas daavaninas. Manaa topaa:

1) pasu lasiitas, zaaveetas teejas. Jaucu arii dazaadas teejas kopaa, pakoju papiiru maisinos, teeju personalizeeju ( poem.'mammas teeja', teeja miilajam teetim' putt). Otraa pusee uzrakstu teejas sastaavu arii at taadiem miiljiem/forshiem tekstiniem. Man arii sogad dazi  jau dod maajienus ka grib teejinu daavanaa :)

2) pashas cepti cepumini, koncas putt

3) no iepriekseja gada atlaideem sapirkos karstviina pagatavosanai ta as pacinas. veel tik nezinu kaa Vinas taa forsi uzdaavinaat, Jo katram pirkt vinchiku feel klaat baigi saaliiti sanaak :D

Man Mammuks prot pīt groziņus no papīra,ļoti labi sanāk,un apstrādāti ar lakām un krāsām utt,velnszain ko ,ir ļoti izsturigi,un neatašķirt no klūgu pinumiem!Pa virsu skaista dekupāža,un groziņos dažādi gardumi,kafijas,tējas,kosmētika utt! ģimene liela,un katru gadu dāvanās vien aiziet lieli cipari,nemaz nerunājot par ceļa naudu uz otru LV galu!

Tādēļ nākas iziet uz kompromisu :)

Pažgatavoti profesionāligroziņi,pildīti ar dažād'm veltēm,un dāvanām!

Izmaksas par krāsām un dekupāžas matereāliem,kas iepriekš jau sen sagādāts!

Suvu cibas  epu kukas taisiju rotas un s.ukas kartinas.

Ir bijušas sveces, kas lietas kokosrieksta čaulaa, gan paštaisītas trifeles arī paštaisītaa kartona kaarbiņaa, cepumi riekstiņi, bērnu ceptas piparkūkas, pašu vaakta tēja lina maisiņos, pašu lietas ziepes, smaržīgi lūpu balzami u.tml.

šogad būs pašu lietas sveces metaala bundžaa ar ziemassveetku smarzhu, kas būs personalizēta ar kadu bildi, ko uz bundzas uzliksim dekupaazhas tehnikaa. atteels katram buus piemekleet, piem. braalim tie buus Biitli utt.

Un marcipaana trifeles shokolaadee, ko uzticeeshu 5gadiigajam deelam...attieciigi iesinjosim maisinjaa ar iipashu etikjeti, kuraa buus pateikt, kas gatavojis un ka iipashi daavanas sanjeemeejam..kkaa tml.

un kaa katru gadu top 2as kuukas - gan viira, gan maniem vecaakiem.

1 - 10 no 19