FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Keratīns matiem/līdzekļi matiem

Sveikas. Kādu keratīnu Jūs ieteiku likt matos vislabāk? Labāk likt salonā vai mājas apstākļos? Un kādos veikalos keratīns ir nopērkams. Interesētu viedokļi un pieredze no jums. 

Neinteresē keratīna taisnošana. Interesē vienkrši keratīna likšana matos. 

Varbūt Jums ir iesakāmi kādi brīnumlīdzekļi matiem kas padara matus gludus un skaistus.? Esmu izmēģinājusi daudz ko, no dārgā gala un lētā, bet savi vēl nēesmu atradusi. :/


4 Atbildes


Keratīns no ārpuses - tas ir aptuveni tas pats, ka mēģināt piedzerties, lūkojoties vīnā. Jāmaina uzturs, lai tas izstrādātos pats (lai gan ģenētiku pavisam apgāzt tāpat nevar). Bet keratīns tieši kā tīra viela arī ir nopērkams, ar to var taisīt eļļas (labāk ar sausām pēdām izvēlēties vai arī nedaudz attaukot, lai mati nepaliek smagāki un ātrāk nepaliek netīri) un šķidrā krēma maskas, likt klāt tavam ierastajam matu kodicionierim utt. Uztura bagatinātāji ar silīciju arī nostiprina matus.

Bet viss tas, ko dara salonos - pupu mizas uz īso laiku. Tās procedūras neuzlabo matu stāvokli, tikai pieglūdina, aizmālē tev acis. Viņiem arī nav izdevīgs ilglaicīgs efekts, jo vajag, lai tu nāc vēl un vēl.


Paldies par Jūsu atbildi. :) 


Up


Neiesaku keratīnu. Draudzenēm pēc lietošanas, pēc 2-3mēn., mati ir bojāti. Jāgriež nost vai jāliek no jauna.  Labāk  lietot matu maskas vai biosilk.

1 - 4 no 4