FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Sveikas māmiņas!

Aicinu atsaukties māmiņas, kurām ir bērniņi. Улыбаюсь

141 Atbildes

Keizargrieziens 20 min un gatavs nekadu problemu un sapju.

> Viteens

Keizargrieziens 20 min un gatavs nekadu problemu un sapju.

nu ja bet ja to nav planojusi arsti tad tas maksa 800 ls :(   un ta tomer it nauda :)  

No vienas puses tas viis ir bēdīgi, jo manuprāt tas ir amorāls valsts bizness...grābt tādu naudu un piepelnīties uz  sievietes  sāpēm..tā lūk mums ceļ demogrāfiju...

Man gan pirmas, gan otras dzemdibas bija šausmigas, pirmajas berns iespruda, nacas griezt un ar vakuumu vilkt un otrajas atkal iespruda, beigas pec 13 stundam sapju beidzas ar keizaru. Trešo, ja gribesim tagad jau tikai ar keizaru. Pirmas dzemdibas izmantoju EA, man to deva 3 reizes, kamer viņa darbojas bija labi un vareju pagulet, ka beidzas, ta traki :) ta ka es droši rekomendetu to izmantot lai atpustiet un krat spekus.

Labots 01.02.2014 10:53

Tad man vienkarsi paveicas jo bija bezmaksas un loti kvalitativi izdarits, tika vienigi maksajam par privato palatu 20ls.

Manam mazajam dēliņam jau 8 mēneši. :):):)

i

t kaa jau saka,ka 2.beerns dzimst aatraak,bet es tam nevaru piekrist.2.dzemdiibas man stimuleeja,protams,tad gan beebis kaa torpeeda izsaavaas aaraa,bet loti saapiigi,jo viss notika superstrauji.Bet pati vinja negribeeja dzimt laikaa vispaar...bet toties tresais beerns pats piedzima pilniigi nesaapiigi,stundu peec ierasanaas dz n jau bij klaat,bez pliisumiem...un smiekliigi,bet vislielaakais no visiem 3mabiem beerniem ...knapi paguvaam liidz dz galdam...buutu veel maajaas ilgaak bijushi,tad nebuutu lidz dz n paguvushi...jo saapes bij neregulaaras..taadeelj saprast nevareeja neko..taa ka nav taisniiba,ka otrais dzimst aatraak..katras dzemdiibas pilniiigi savaadaakas...

i

t kaa jau saka,ka 2.beerns dzimst aatraak,bet es tam nevaru piekrist.2.dzemdiibas man stimuleeja,protams,tad gan beebis kaa torpeeda izsaavaas aaraa,bet loti saapiigi,jo viss notika superstrauji.Bet pati vinja negribeeja dzimt laikaa vispaar...bet toties tresais beerns pats piedzima pilniigi nesaapiigi,stundu peec ierasanaas dz n jau bij klaat,bez pliisumiem...un smiekliigi,bet vislielaakais no visiem 3mabiem beerniem ...knapi paguvaam liidz dz galdam...buutu veel maajaas ilgaak bijushi,tad nebuutu lidz dz n paguvushi...jo saapes bij neregulaaras..taadeelj saprast nevareeja neko..taa ka nav taisniiba,ka otrais dzimst aatraak..katras dzemdiibas pilniiigi savaadaakas...

n

un par dzemdiibu namu varu teikt visu to labaako!!!Bet...mana aarste ir nodaljas vadiitaaja...varbuut taadeelj personaals manaa priekshaa vnk klaniijaas :d

par Tukumu...nekad tur savu kaaju nespershu...jo gan man,manam deelam un manai mammai ar sho slimniicu ir looooti beediiga pieredze...tautaaa runaa ka ja brauc uz turieni,tad jau uzreiz jaapadomaa,kur izaarstees taas kaites,kas dabuutas tiks tur...

Man meitina 1g, 7m rit bus, pirmais bernins, looti gaidiits, piedzima loti labi, pat ta sauktais novertejums dzemdibas bija visi 9. Nezinu ko tas isti nozimeja, bet mans arsts teica kad sadu biezi negadas redzet.

91 - 100 no 141