FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Sveikas māmiņas!

Aicinu atsaukties māmiņas, kurām ir bērniņi. Улыбаюсь

141 Atbildes

> Perle

Piekrītu! Pēc tām tādi cilvēki paliek ļoti nelaimīgi un nopērk sunīšus un sāk ienīst bērnus....ir man tāda kaimiņiene..zobus gribās izsist,cik pretīga, jo pašai nav bērnu..

Labots: šodien, 13:39

Piekrītu......

Varbūt šajā tēmā varam padalīties ar pieredzi, padomiem un iespēju vienai no otras kaut ko iegādāties / iemainīt?

Labots 31.01.2014 14:10

> veta123

Varbūt šajā tēmā varam padalīties ar pieredzi, padomiem un iespēju vienai no otras kaut ko iegādāties / iemainīt?

DomAju lai te paliek vienkArši info, lai katra redz, kAdu precīti varētu atrast pie kAda cilvēka. SavukArt pieredzes apmaiņai vajag izveidot atsevišķu tēmu, jo tagad jau var droši pateikt, ka meiteņu AR bērniem te ir diezgan daudz un šAda tēma Atverskapi forumA nebūtu nevietA.

Meitenes,starp citu,tomēr plānojam ar vīru vēl mazu mežonīti :D, bet kad iesāku atcerēties svas dzemdību sāpes,man asaras saskrien acīs :D Bet es dzemdēju bez pretsāju medikamentiem,zinu ka tagad pretsāpju šļircīte maksā 200 Ls un zinu ka dažiem tā tomēr nepalīdz,varbūt padalaties pieredzē :(

Labots 31.01.2014 14:41

Sveikas.

Piedāvāju PAMPERS autiņbiksītes:

1. PAMPERS easy up, 75 gab, 4 izmērs - 18.50 EUR 

2. PAMPERS simply dry, 132 gab, 5 izmērs- 32 EUR

Ja Jums interesē - rakstiet uz epastu iveta902@inbox.lv

Labots 31.01.2014 14:29

> Perle

Meitenes,starp citu,tomēr plānojam ar vīru vēl mazu mežonīti :D, bet kad iesāku atcerēties svas dzemdību sāpes,man asaras saskrien acīs :D Bet es dzemdēju bez pretsāju medikamentiem,zinu ka tagad pretsāpju šļircīte maksā 200 Ls un zinu ka dažiem tā tomēr nepalīdz,varbūt padalaties pieredzē :(

Tu domā epidurālo anestēziju? Tā iedarbojoties uz pāris stundām,ja dzemdību sāpes ilgst padsmit stundas,lielas jēgas nebūs. Nokautrējies Man šis process arī nebija neko viegls, bet dr.teica,ka ar nākamo varētu būt viss vienkāršāk. Kā būs, to jau,protams, neviens nezina. 

Man ir šāda laba lieta:

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=451086&filter=users

> dziidz

> Perle

Tu domā epidurālo anestēziju? Tā iedarbojoties uz pāris stundām,ja dzemdību sāpes ilgst padsmit stundas,lielas jēgas nebūs. Nokautrējies Man šis process arī nebija neko viegls, bet dr.teica,ka ar nākamo varētu būt viss vienkāršāk. Kā būs, to jau,protams, neviens nezina. 

Labots: šodien, 14:29

Jā,par epdiurālo anestēziju runāju, jo man māsīca nesen dzemdēt bija, tāi arī nebīja viegli,un viņa bija pirkusi šo anestēziju, bet viņai vispār nelīzēja, tagad arī domāju,vai ir vērts,bet arī tādas sāpes ciest nu ir pagrūti ^(

Manam mazajam žiperim ir divi mēnesīši hn nedēļa. :)

Pec pirma berna pagaja jau 10 gadi un es ar sausmam atceros visu kas toreiz notika.Kad uszinaju ka esmu stavokli,visus atlikusos menesus nespeju izmest no galvas domas par so procesu.Paldies Dievam  ka meitina piedzima sa.era atri un bez problemam.Runa ka otrais berns dzimst divreiz atrak pa pirmo.Bet katram ir viss tik individuali ka vajag galvenais pareizi elpot,spiest un klausit vecmati.To es noteikti tagad zinu ka ari to ka viena pati neparko nedzemdetu.Pec tam jau kad bebis ir uzlikts uz punca viss parciestais atri vien tiek aizmirsts.Sapes mums ir dotas tiesi tik daudz cik mes sievietes tos varam izsturet.Tapec jau mes dzemdejam nevis viri.

61 - 70 no 141