FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Sveikas māmiņas!

Aicinu atsaukties māmiņas, kurām ir bērniņi. Улыбаюсь

141 Atbildes

> Perle

Meitenes,starp citu,tomēr plānojam ar vīru vēl mazu mežonīti :D, bet kad iesāku atcerēties svas dzemdību sāpes,man asaras saskrien acīs :D Bet es dzemdēju bez pretsāju medikamentiem,zinu ka tagad pretsāpju šļircīte maksā 200 Ls un zinu ka dažiem tā tomēr nepalīdz,varbūt padalaties pieredzē :(

Ja ir iespēja, iesaku ūdensdzemdības! 2,5h vannā un mazais bija klāt, bez anestēzijas Smaidīgs Droši vien man arī paveicās, jo no pirmajām sāpēm līdz mazuļa uzlikšanai uz krūtīm pagāja vien 5h.

> Perle

Meitenes,starp citu,tomēr plānojam ar vīru vēl mazu mežonīti :D, bet kad iesāku atcerēties svas dzemdību sāpes,man asaras saskrien acīs :D Bet es dzemdēju bez pretsāju medikamentiem,zinu ka tagad pretsāpju šļircīte maksā 200 Ls un zinu ka dažiem tā tomēr nepalīdz,varbūt padalaties pieredzē :(

Jā,es ar 4 gadus briedu otrajam un tikai dēļ nenormālajām dzemdībām,bet kā jau te bija komentāros rakstīts - otrais dzimst vieglāk un ātrāk,un tā arī lielākajai daļai ir,tā ka saņemies un gan jau būs labi:) Es ar teicu,ka vajag epidurālo vai nu,lai špricē vienalga -vīrs aizgāja parunāties,vecmātei smiekli sanāca - pēc 10 min.piedzima mazais:) Man ļoti palīdzēja tas,ka vīrs bija klāt - kost otra rokā ir vieglāk kā savējā:))))

Tagad man aizrit 30 nedelina. Gaidu savu 2. meitiņu. vel nekas nav iegadats, jo manai meitinai 3,5 gadini, prakstiski vajag jaunu pirmo komplektinu tikai. 1dien fotosesija. ceru, ka vioss izdosies, un ka maza meitiņa naks pasaule vesela, laimiga:) Vina bija musu davana kazas:)

> Perle

brauc uz iganuju dzemdeet :) tur par atsapinashanu nav jamaksaa 

man gan dzemdības likās tīri vieglās, izņemot process, kas sekoja pēc mazā piedzimšanas. Tā bija vienīgā reize kad kliedzu

kliedzu. Iesaku grāmatu - viegla dzemdību metode. Daudzi padomi ir ļoti noderīgi un arī es mazo sagaidīju ātri, domāju, ka pateicoties šai grāmatai. 

> cenas lejā - 1Ls pret 1€

> Perle

Domāju ka ironijai te nav vietas. Es priecājos,ka Jums bija vārbūt vieglās dzemdības,ka tik viegli varat ironizēt, bet daudzām sievietēm tas process ir nāvējoši sāpīgs un ļoti ilgs,jo es dzemdēju 37 stundas,un dzemdības bija ļoti sarežģītas.

> Perle

> cenas lejā - 1Ls pret 1€

> Perle

Domāju ka ironijai te nav vietas. Es priecājos,ka Jums bija vārbūt vieglās dzemdības,ka tik viegli varat ironizēt, bet daudzām sievietēm tas process ir nāvējoši sāpīgs un ļoti ilgs,jo es dzemdēju 37 stundas,un dzemdības bija ļoti sarežģītas.

Izklausās traki, kad es dzemdēju, man arī teica, citēju vecmāti: "Citas "sutkām" dzemdē." Esmu dzirdējusi dažādus trakus stāstus par ilgām un sāpīgām dzemdībām. Jūtu līdzi! Jādomā pozitīvas domas + vēl tas, ka otrās dzemdības, kā runā esot vieglākas Aci miedzošs

Diemžēl bija ļoti grūti..protams bērniņš ir tā vērts, bet tās dienas es atceros ka tagad :( Mums jau ir tā ģenetiski,mana mamma arī dzemdēja ilgi, tāpēc neceru,ka ar otro man klāsies ļoti ātri...

Arī ne par anestēzijas cenu iet runa ( kaut gan tā ir  dārga), bet par tās efektivitāti..

Es savu dēliņu dzemdēju 24 stundas. Sāpes ellīgas un pēc dzemdībām kad apkopa arī bija traki,bet tas viss bija to vērts. Dēliņš man fantastisks un noteikti gribu vēl. Bez tam man blakus bija vīrs,kas bija ļoti liels atbalsts un palīgs. Dēliņam nosvinējām tikko 6 mēnešus.

Bez tam citas sievietes dzemdē vēl trakākos apstākļos nekā mums ir LV. Dzemdību nama personāls bija super,vecmāte man ideāla un pašas palātas arī labas. 

Nevaru teikt, ka pirmās dzemdības būtu bijušas smagas, vienīgais kā toreiz viss notika pirmoreiz un bija bail no neziņas. Otrās dzemdības laikam tik tiešām likās vieglākas. Bet trešās nu gan bija drausmīgas. Sāpēja TIK ĻOTI, ka lūdzos pēc anestēzijas, kaut gan bija jau par vēlu. Man pa visu ķermeni gāja krampji, biju nekontrolējama, nevarēju atslābināties!

Milzīgs PALDIES Dzemdību nodaļas darbinieku profesionālismam par to, ka spējuši mani pārkliegt un pierunāt koncentrēties, un, protams, vīram, kura roku laikam iekodu līdz kaulam. Улыбаюсь

Šis process ir neprognozējams, var tikai cerēt, ka tālāk būs arvien vieglāk un ātrāk, bet īstenībā pat pieredze šajā jautājumā daudz ko nelīdz gadījumā kad runa iet par sāpēm.

71 - 80 no 141