FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Sveikas māmiņas!

Aicinu atsaukties māmiņas, kurām ir bērniņi. Улыбаюсь

141 Atbildes

Man ir divi ziķeri-vecākajam 6gadi un jaunākajam 10mēneši :)

> Dudinja

Es savu dēliņu dzemdēju 24 stundas. Sāpes ellīgas un pēc dzemdībām kad apkopa arī bija traki,bet tas viss bija to vērts. Dēliņš man fantastisks un noteikti gribu vēl. Bez tam man blakus bija vīrs,kas bija ļoti liels atbalsts un palīgs. Dēliņam nosvinējām tikko 6 mēnešus.

Bez tam citas sievietes dzemdē vēl trakākos apstākļos nekā mums ir LV. Dzemdību nama personāls bija super,vecmāte man ideāla un pašas palātas arī labas. 

Palaimējaas. Es Rīgas dzemdību namaa vairaak nedzemdēšu. No kaadiem 20 cilvēkiem ar kuriem runaaju, tikai trīs bija normaalas maasiņas. Paarējaam attieksme vnk bija briesmīga. :(

Labots 01.02.2014 00:15

Pilnīgi piekrītu,kad pirms 3,5 gadiem savējo dzemdēju bija tieši taada pati attieksme... Apmēram " ko tad tu te" un dzirdēju arī citas neglaimojošas fraazes kaa piem: " aiz sienas vēl paaris dzemdē un neviena kaa tu nebļauj" utt

Varbut ne pa temu bet neiesaku dzemdet Tukuma :(

Man izgaja traki atieksme drausmiga  nelidzeja pat tas ka virs bija lidzi man noveicas ka bernam vis kartiba... kas tie pa arstiem ja nevar nokert bernu dzemdibu laika un bernu uzmet tev virsu nevis uzliek?!!!  Pec kautka tada priecajos ka mazajam vis kartiba un nav nekadas traumas un sekas pec kritiena bloda :)

Ja es butu klausijusi ginekalogi un vecmati man berns butu nokritis uz gridas...

P.s. tapec ne vienmer var uz arstiem palauties un ticet... Labak dazzreiz ticet sev !

Ir gandriz gads pagajis bet atceros to itka tas buutu bijis vakar... tadas lietas laikam neaizmirst...

Bet mazajs ir vesels un riktiigs ziperis... Tapec iesaku apsvert kartigi kur dzemdesiet  iepazit visus arstus utt :)

> Perle

> cenas lejā - 1Ls pret 1€

> Perle

Meitenes,starp citu,tomēr plānojam ar vīru vēl mazu mežonīti :D, bet kad iesāku atcerēties svas dzemdību sāpes,man asaras saskrien acīs :D Bet es dzemdēju bez pretsāju medikamentiem,zinu ka tagad pretsāpju šļircīte maksā 200 Ls un zinu ka dažiem tā tomēr nepalīdz,varbūt padalaties pieredzē :(

brauc uz iganuju dzemdeet :) tur par atsapinashanu nav jamaksaa 

Domāju ka ironijai te nav vietas. Es priecājos,ka Jums bija vārbūt vieglās dzemdības,ka tik viegli varat ironizēt, bet daudzām sievietēm tas process ir nāvējoši sāpīgs un ļoti ilgs,jo es dzemdēju 37 stundas,un dzemdības bija ļoti sarežģītas.

es neironizēju, pašai bija bail no dzemdībām, bet vel vairāk no RDzN, dzemdēju Iganijā, bet ar otro var nepaspēt aizbraukt , žēl ka jūs tā nomocija 

protams EA var palīdzēt un var nepalīdzēt, bet kamēr neizmēģinā tikmēr jau neuzzinās :) man tā sāpēja ka es pat vēmu no sāpēm vienu brīdi palīdzēja smieklu gāze, bet tas bija īsu brīdi.. kādu stundu varbūtās

laura, kpx tā raksti stabiņā? :D

Man uzdirsa, ka dzeltens bērns un vēl kkas tur. Viena (vija lkm) uz jautājumiem neatbildēja utt., tik kko lečīja. Besī arī kā tur pilns ar krievuškām, ka dažām paf nevar saprast ko saka.

Labots 01.02.2014 07:52

Man arī ir 2 bērni. Ir plāns par trešo, bet tam vēl briestu, kaut gan ilgi nav vēlams gaidīt, jo pašai 35 gadi. :)

Vecākajam dēlam nu jau vasarā būs 16, meitiņai 9 gadiņi. Abi piedzima ļoti ātri: puika 2 stundu laikā ar visām sāpēm, meitiņa 4 stundu laikā. Tā kā nevar teikt, ka otrais bērniņš dzimst ātrāk, ļoti individuāli. Arī tas, ka saka, jāskatās kādas mammai bijušas dzemdības. Manai mammai bija trīs ķeizargriezieni. Vienai no manām māsām arī meitiņa dzima ar operācijas palīdzību, otra pati dzemdēja, bet arī ļoti ilgi mocījās, kādu diennakti...kā tā.

P.S. Dzemdēju abus Jūrmalā, ļoti feins kolektīvs, vismaz tad bija, tagad nezinu.

Tiesi ta,daudz kas ir atkarigs no personala,nevis no vietas kur dzemde:)

Pirmo bernu dzemdeju dzemdibu nama un otro(kas jau driz bus klat) ari noteikti gribu dzemdet tur:)

Jo tuvak laiks,jo bailigak paliek,ka bus:) Meitina dzima liela,sapeja sausmigi,bet dzemdibas nebija salidzinosi ilgas.Ja ta isuma-nakti nogaja udeni,pamazam sakas arvien stiprakas sapes,no rita tas vairak nebija izturamas,braucu uz slimnicu un piedzemdeju 10.44.

LOti satraucos ka bus tagadNokautrējies

> MaZaRiiTe

> Dudinja

Es savu dēliņu dzemdēju 24 stundas. Sāpes ellīgas un pēc dzemdībām kad apkopa arī bija traki,bet tas viss bija to vērts. Dēliņš man fantastisks un noteikti gribu vēl. Bez tam man blakus bija vīrs,kas bija ļoti liels atbalsts un palīgs. Dēliņam nosvinējām tikko 6 mēnešus.

Bez tam citas sievietes dzemdē vēl trakākos apstākļos nekā mums ir LV. Dzemdību nama personāls bija super,vecmāte man ideāla un pašas palātas arī labas. 

Palaimējaas. Es Rīgas dzemdību namaa vairaak nedzemdēšu. No kaadiem 20 cilvēkiem ar kuriem runaaju, tikai trīs bija normaalas maasiņas. Paarējaam attieksme vnk bija briesmīga. :(

tieshi manas domas - Rigas dzemdibu namaa es vairak kaaju nespershu!! Tads konveijers un uz tevi bljauj par neparko!! Parmetumi un pretenzijas birst no katras masinjas, kas apkart staigaa!! Man dzemdibas nebija vieglas, blakam pilniibaa neviena nebija no tuviniekiem. Mocijos viena kadas 18 stundas un masinjas bija TIK neiejuutiigas!! Naktii, kad mazulis jau slideja ara, vinjas man lika aizverties un iet gulet!! Bija pirms tam runats par udensdzemdibaam, bet naktii, kad jautaju - atcirta, ka nav istais laiks udeni tagad niekot!! Kad jautaju pretsapju zales - man balderianjus iedeva!! Visu atceros kaa sodienu, kaut pagajushi jau vairak kaa 7 meneshi!!

81 - 90 no 141