FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pazūd preces no favorītu sadaļas.

Labdien, nezinu kur var pieminēt kļūdas portāla darbībā, bet man vairākkārtēji ir pazudušas pievienotās preces no favorītu saraksta. 

Scenārijas vienkāršs: Pievienoju preci favorītiem, tad atveru favorītus (preces vēl ir sarakstā), tad aizveru atverskapi.lv vai browseri un ieejot no jauna portālā jau parādās labi ja kāda no pievienotajām precēm vai vispār tukša favorītu sadaļa. (Atsevišķos gadījumos kad mēģināju testēt, uzrādījās preces kuras favorītiem pievienoju pagājušajā mēnesī un sen jau izdzēsu). Bijuši gadījumi, kad preces no favorītu saraksta pazūd pēc nedēļas, lai gan tās neesmu dzēsusi. Varbūt kaut kas ne tā saglabājas vai ielādējas no datubāzes portālā.

27.09.2017 11:55

Dažreiz pazūd, jo kāds jau ir nopircis, vai sludinājums nav atjaunots.

27.09.2017 12:26

Tādā gadījumā es pazušanu saprastu un nesūdzētos šeit. Diem žēl tā nav problēma. Piemēram, šodien favorītiem pievienoju šo te jaku ( https://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/1680706-vasariga-jaka ), pārbaudīju vai favorītu lapā tā uzrādās (uzrādījās) un aizvēru browseri, tajā pašā laikā no jauna atverot browseri un atverskapi.lv mana favorītu lapa uzrādās tukša.

27.09.2017 12:27

Kopumā kaut vai šo vienu jaku esmu šādā veidā favorītiem pievienojusi jau 3x vai 4x bet katru reizi no jauna ieejot atverskapi.lv tā jau atkal nav favorītu lapā.

27.09.2017 13:30

Diemžēl arī man pazūd,tagad rakstu pārdevējai ,painteresējos un  vēstulēs tad ir,savādāk favorītos nav,varbūt dēļ šīs problēmas arī daudzas tik interesējas un nepērk,domā vēlāk,diemžēl arī es tā tagad daru,jo domāju pirkt vēlāk!

27.09.2017 14:26

man no 16 favoritiem pazuda visi, atkartoti dazus pievienoju, pazuda atkal, viss saka pazust pec ta, kad tika ieviesta funkcija par precu atjaunosanu.

Sobrid funcijai Favoriti vispar neredzu jegu, jo tapat pazudis

28.09.2017 10:54

Preču pazušana no favorītiem ir saistīta ar sludinājumu atjaunošanu. Lietotājam atjaunojot sludinājumu, tas neatgriežas citu lietotāju favorītos. Problēma ir apzināta un tiks labota!

1 - 6 no 6

Tēma slēgta