FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Veca versia

Labdien!Kapejc bus sligta veca versija atverskapi?? Vinja bija 100 rejzi labak neka jauna

26 Atbildes

Piekrītu jūsu viedoklim. 

pirms slēdzat veco vajadzētu sakārtot jauno !

paldies meitenes ,es ne viena ta domaju ...

INFORMĒJAM, KA AR 28.09 VECĀ PORTĀLA VERSIJA TIKS SLĒGTA!

Vecajā versijā ir dažas lietas, kas noteikti ir labākas kā jaunajā, bet šoreiz atbalstīšu lēmumu slēgt veco un pāriet tikai uz jauno versiju! Sākumā būs, dažas neērtības, bet daudz skaidrāk izkristalizēsies, jaunās versijas nepilnības un mīnusi, bet pluss -tos būs vieglāk pamanīt un mainīt uz labo pusi. Visbeidzot arī pieķerties dizaina lietām ;), lai jaunais ir GAN FUNKCIONĀLĀKS, GAN ELEGANTĀKS VIZUĀLI ;)

Jaunā versija ar katru dienu, tiks pilnveidota un uzlabota, līdz tā kļūs labāka par veco un veco aizmīrsīs pilnībā... Pamatfunkcijas jaunajā strādā un viss ir OK, bet tiks pieslīpēts viss , kas vēl nav tik ērts-  tas ir laika jautājums;)! 

Tā ka ... man liekas, ir laiks pāriet uz jauno! :) 

Jaunajā bardaks, bet veco slēdz,es ieeju no sākuma vecajā un ja jāatbil uz vēstuli ,tad eju jaunajā.

Man paralēli atvērtas abas versijas. Ja kas nav saprotams, vai nezinu kur ko atrast, vecajā viss atrodams. Jaunajā tikai atbildu uz vēstulēm, un forumā ievietoju linkus ar preci, ko meklē lietotājas. 

ka var slegt veco versiju, ja jaunaja nekas nav sakartots

visas vestules cupa, gan 3 gadigas gan jaunas!

foruma nav iespejams atbildet konkretajai lietotajai, nav ikonas!

Jaunaja versija vispar nav redzams kad lietotajs registrejies un pedejo reizi bija aktivs

Nav uzrādīts, kad reģistrējies. Bet, kad pēdējo reizi bija aktīvs, to gan uzrāda profilā.

Jus sakuma savediet kartiba jauno,lai butu izzinjas ka vecaja ienakowas,izejowas,tagad murgs kaut kads,kapec es maksaju naudu,isak sakot uzdavinaju atverskapi,ka nevaru jaunaja versija apskatit statistiku,nevaru pat pievienot jaunos sludinajumus? 

1 - 10 no 26