FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Veca versia

Labdien!Kapejc bus sligta veca versija atverskapi?? Vinja bija 100 rejzi labak neka jauna

26 Atbildes

Man ari joprojam ir atverta paraleli veca versija atverskapi,tur redzu statistiku tad pievienoju favoritiem jo citadak jaunaja nav statistikas,neko nevar atrast sludinajumus ari pievienoju vecaja versija jaunaja neuzrada aili izmeri,lidz ar to,nevar vispar pievienot jaunos sludinajumus,sanak ja aizver veco,vispar nav jegas sedet jaunaja versija,ka jauno preci nesanak pievienot ta kaut vecaja vareju

Jaunajā versijā ir statistika. Nesen tika ievietots posts, ka ir izveidota sadaļa Statistika. Ko var stresot....?

Vecaja versija viss bija skaidri saprotams,tagad pilniga putra,un nav svarigi kads brauzeris,visiem ir jabut tadai funkcijai lai varetu pievienot sludinajumu,mokos jau kuro dienu,kas man atgriezis apmaksato statistiku?

Ir bet sludinajumi ,kuri atzimeti tika 4 nedelas atpakalj,kam man vinji? A vecaja shodienas un vakardienas

Vecā portāla versija tiek slēgta, lai mēs varētu turpināt attīstīt un pilnveidot esošo. Tā ir tehniski novecojusi un uz doto brīdi pat ir kā slogs, kam nepieciešami papildus resursi, kurus mēs labprātāk novirzītu esošās versijas uzlabošanai.

Apzināmies, ka esošā versija nav perfekta, bet tieši šis ir solis tuvāk šim mērķim!

Līdz kaulam riebjas jaunā versija, ar vēstulēm problēmas-ik pa laikam met erroru,ka nav nosūtīta, sludinājumu arī uzreiz nevaru pievienot,met errorus,pēc 10 minūšu ńemšanās un spłaudīšanās 1sludinājums ir pievienots, un bardaks riktīgs. Fui, laikam jāpārcełas uz citu portālu tirgot.

Nosūtīju Jums ziņu.

Labvakar!Žēl,ka nav vairs piejama vecā versija...jaunā nesaprotama,neērta,piebāzta,neko nevar atrast,kas bija vecajā versijā.Te nav ko darīt vairs.

Nezinu, es laikam viena tāda jocīga, bet pārgāju uzreiz uz jauno versiju, lietoju, viss notiek. Piedevām atļaujos nedaudz pasmīnēt par tām, kas pieprasa perfektumu, bet pašas trīs vārdus teikumā kopā nemāk salikt. Par tādu greznību kā pieturzīmes nemaz nerunāsim.

11 - 20 no 26