Dargas meitenes kuri neatbild

Meitenes! Kad jums raksta cilveks kurs reali grib nopirkt jusu preci un jus vinam neatbildat, 1 question WHY JUST WHY? ja jus jau pardodat nodziesiet jusu sludinajumu un uzrakstiet ka pardodat jau.....BET NE IGNOREJIET!!!!BESI ARA!

13 Atbildes

Nezini ka tagat bet vienu bridi reali bija ta ka pat nevareja atbildet uz vestulem

Daudz lielāka problēma, manuprāt, ir pircējas, kas vienā brīdī pazūd.

Ar pircejam ir vairak problemas,uzdod jautajumu,pec atbildes,ne paldies,neko.

Vairāk jau kaitina tās, kuras pajautā kaut ko par preci un pēc tam nelasa vēstules. Bet profilā ienāk.

Un paldies adminiem par tādu iespēju, kā bloķēt lietotāju. Man jau vesela čupa nobloķēta. Lai nečakarē smadzenes.

ak jē,kur nervozas:D pircējam vienmēr ir izvēle,pirkt vai nepirkt, izprašņāt un padomāt..tak veikalā arī negrābjat pirmo preci kura pagadās. Galu galā šis ir tāds pats tirgus kā reālajā dzīvē. Vajag visu uztvert mierīgāk..Un ja negribat, lai iztaujā, tad nepaslinkojat, bet visu info pierakstat pie preces. Tāpat, ja ko pārdodat, tad vajag vismaz reizi ienākt skapī un atbildēt pircējam..nu iedomājieties, ja pārdevējs pret jums tā izturētos veikalā..

Ka tad cilveks lai zina par preci ko ja apraksta nekas nau rakstits.ja nejautas!

lilii, Linda Saulite, cik sen abas esat šajā jomā? Es tirgojos jau 5 gadus un ziniet, ja sākumā šķiet par šādām nepieklājīgām domātājām pofig, tad gadiem ejot, sāk besīt, ka tu iztērē laiku atbildot uz katru sīkumu, vistizlāko jautājumu, ko pircēja ir izdomājusi, pietam atbildi pieklājīgi, jo tu taču esi PĀRDEVĒJS, un beigās tavu vēstuli izlasa vai pat neuzskata par nepieciešamību izlasīt un tupi pazūd! Pēdējā laikā ļoti daudz parādījušās - izjautā kā lietot, kāpēc pārdodu, kā smaržo, kādas fizikālās īpašības utt - kā pieklājīgs pārdevējs atbildi visu smuki un toleranti, ar cieņu pret pircēju un beigās tev neatbild pat paldies par info. 

Piekritīšu par tām pārdevējām, kuras neko nepierasta pie info. Nesen bija gadījums - sludinājumā ielikts daudz dažādas kosmētikas, rakstīts 2 eur. Ok piesakos, un pajautāju kādas cenas konkrētām lietām un vai vēl ir. Atbilde - vel ir daudz, cenas no 3.50 - 8 eur. Nē, nu ok, bet es uzdevu konkrētu jautājumu, tātad pretī gaidu konkrētu sarakstu ar interesējošām lietām un to cenām.

Meitenes, lūdzu, ja neuztverat šo padarīšanu kā nopietnu lietu, tad nav ko te darīt. Nevajag jau kā prioritāti, bet tik nenopietnu laika kavēšanu, kā pēdējā, laikā, neesmu sen izjutusi.

Tā ir mana kā pārdevēja izvēle, ignorēt atsevišķas vēstules vai nē, un kāpēc uzreiz izņemt no pārdošanas, ja tieši tev es nevēlos ne pārdot, ne pat iesaistīties sarakstē? Vārds "tev" nav šoreiz adresēts kādai konkrētai personai no klātesošajiem, bet lūgums vēstuļu rakstītajām padomāt arī, vai uz viņu vēstulēm radīsies vēlme atbildēt. Piedodiet, bet bieži rodas pretējais efekts. Personīgi es neatbildu uz vēstulēm bez sveicināšanās, bezsakarīgiem piedāvājumiem pazemināt cenu (kopumā šāds piedāvājums ir normāls, bet nu jāmāk formulēt, nevis "Ej tu, kāpēc tik dārgi, atdod lētāk, man pieci bērni, un vēl sūtīšanai jābūt cenā" utml.), aicinājumiem tikties nesaprotamajās vietās, jautājumiem, uz kuriem precīzi atbild preces apraksts vai pārdevēja profila informācija utt. Reizēs, kad esmu nolēmusi savu pašcieņu bāzt vietā, kur saule nespīd, un pilnīgi izklāties pircēja priekšā, arī beidzās ar fiasko, jo darījumu visi līdzīgie raktītāji tā arī nav noslēguši - to viņiem konts ne tāds (viena man nopietni apgalvoja, ka visiem Swedbank kontiem jāsākas ar LV10HABA, pārējais viss ir feiks un apkrāpšana), to pēkšņi neder ne Omniva, ne PS, tikai personīga lidmašīna, to obligāti jautājumus par preci uzdot tikai pa telefonu un izvērtēt ne tikai atbildes, bet arī balsi (!), to bez bildēm uz auguma vairs nekāda pirkšana nevar būt. Da nespiež man tās mantas tik ļoti, lai iesaistītos šādās bezjēdzīgajās sarakstēs ar mazadekvātiem cilvēkiem! Un varbūt man nav taisnība, bet pēc pirmās vēstules parasti pluss mīnuss var noteikt, vai vērts saistīties ar to, kas ir tajā galā. Jebkurā gadījumā neviena konkrētā persona nav nekāda pasaules naba, lai es visu izņemtu no pārdošanas, jo lūk nevēlos atbildēt tieši viņai. Esmu brīvs cilvēks un man ir tiesības izvēlēties, kam atbildēt. Bet tās, kurām tiešām bieži neatbild pārdevēji, aicinu biežāk pārlasīt savas vēstules un paanalizēt savu komunikācijas stilu. Ja pat man nav taisnība, tas jums jebkurā gadījumā noderēs.

Piekrītu pilnībāAAA,kā mani tracina tā klikšķināšana: pērku,ir vēl,gribu,sūti kontu? pēc atbildes saņemšanas vai nu speciāli never vēstuli vaļā,vai neatbild.Ja es tērēju savu laiku neskaitāmas reizes atbildot un krustu,šķērsu mērot tad būtu patīkami saņemt atbildi.Tiešām paldies administrācijai par opciju-bloķēt kādu.Un sākt saraksti bez elementāras sasveicināšanās man vispār nav pieņemama,tur pat diskusija nevar tālāk turpināties.

Pilnīgi par 100%šoreiz piekrītu Marguerittei! Jā,es arī saprotu Lilii nostāju,bet tik daudz kā "paldies"vai "piedodiet,es pārdomāju,nepirkšu"taču var pircēja pateikt.Man arī nav vēlēšanās atbildēt,ja uzrunā bez jebkādas sasveicināšanās,uzreiz noprasot vai nav defekti....kā arī nepatīk,ka nelasa profila info.

1 - 10 no 13