FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

BILDES

Labvakar! Esmu jaunpienācēja portālam. Ir gana daudz drēbīšu sakrājies, ko varētu atdot pa lētām naudiņām, ir arī jaunas drēbes... TAČU... Nekādi nevaru pievienot Foto ar apģērbiem. Mēģinu no datora, no telefona, nekādi nesanāk... Bildes ir kvalitatīvas, nekādas vainas, taču vienkārši nepievienojas (rādās tas pats pelēkais fons ar pakaramo virsū)... Varbūt kāds var palīdzēt? :( Sirsnīgs paldies jau iepriekš! 

9 Atbildes

Vai nu par lielu MB attēliem vai kāds lauciņš nav aizpildīts...

Un ja pirmajā piegājienā pievieno bildes, bet citur ir kļūda, otrreiz bildes jāpievieno atkal no jauna, parējo tekstu saglabā, bet bildes nē.

Paldies! :) Pamainīju uz mazāku izmēru attēlam un kaut kā izdevās šoreiz! 

copy paste 

Sveiki! Atsūtiet lūdzu kādu no bildēm, kuru neizdodas pievienot, lai varam pārbaudīt, kas varētu būt par problēmu.

Tom, paldies, bet nu jau viss ir kārtībā. :) 

Nesaprotu kāpēc bilžu ievietošanai ir jābūt tik sarežģītai. Man ir izdevies tikai vienu reizi. Tad pat vienā dienā neņēma pretī, bet otrā dienā tieši tās pašas bildes bez problēmām varēju ievietot (mistika). 

Sveiki! Problēma ar bilžu pievienošanu. Atver skapi vecajā versijā- viss bija OK. Gribu pievienot tās pašas bildes, bet šeit nesanāk. Biju jau visam atmetusi ar roku. Bet sapratu, ka ne tikai man tas neizdodas. Kur tā problēma? Lūdzu palīdzību!! Paldies!

Nosūtīju Jums vēstuli, Karīn.

1 - 9 no 9

Tēma slēgta