Vai tiešām nav jāatbild?

Meitenes, nu cik jau reizes bija, gribu iegadaties bluzi vai kleitu. Redzu ka ir iespeja mainities. No sakuma rakstu par mainu un gaidu atbildi. Neviens neatbild. Izejosas izzinas redzu, ka cilveks izlasija manu zinu un neatbildeja. Nu ja tevi neieintereseja mans skapis mainai, nu uzraksti ka vari tikai pardot! Es ar prieku nopirktu! Jus, neatbildetaji  - teree savus pircejus!!!Ангел

55 Atbildes

Cilvēki ir dažādi, bet ar to vajag samierināties. Es arī vakar vienai meitenei rakstiju par virsjaku, bet viņa man neatbildēja.

piekrītu!

arī vienmer sakumaa uzjautaaju par maiņu, kaut arī butu gatava pirkt. BET protams uz maiņas vēstulēm daudzas nēatbild!

Tas te diemžēl ir aktuali ignorēt uz vēstulēm :(

man liekas, jau pirmajaa veestulee jaanoraada gataviiba pirkt, ja neinteresee mainja. un probleema irisinaata

Man godīgi sakot jau pašai sāk besīt tērēt laiku, internetu utt atbildēt, ka maiņai nekā no profilā ievietotajam vēlmēm nav, līdz ar to saprotu neatbildētājas.

Vienkārši uzreiz ierakstiet, ka interesē arī nopirkt, ja nesanāk samainities, un cepieties par jedzīgākām tēmām :)

Aha, ja uzreiz uzrakstisu ka velos pirkt, tad 100 % nevienu jau maina neintereses, Pat manu  piedavajumu naskatiis!                                                                                                    Un tad NEVAJAG likt zimiti par bluzites ispejamo mainu, ja jus negribat mainities!!! Es rakstu tikai tiem kas mainas, par drebem kuras var apmainit!Крутой

> Svetlana

Varbut uzraksti atkartotu vēstuli, ja atkal ignorē domaju, kad ari nav verts savu laiku teret!!! ;)

Atradisi vēl labāku piedāvājumu!

Paldies, meitenes :D

> Svetlana

Nu, man pārsvarā piedāvā 34./36. izmēra drēbes vai citu, kas pilnībā nesakrīt ar manu vēlmju sarakstu.. Jēga man tādu bija veidot un uzturēt..? O.o

Kā arī nedomāju, ka lielākā daļa labprātāk pārdos, kā iemainīs pret nepieciešamajām mantām..

> Inky

Mainisana ir mainisanaa! Ja izmeri nesakriit- ok! Bet par velmem vel! Perkat tad savas velmes un bus vieglak dzivotДразнюсь  P,S: Un man ir 38 izmers, bet visiem kam es piedavaju mainu ir 34 izmers! Ta vini man raksta, vai tiesam seit  sezh  tikai  tadas slaidas meitenes???:D

1 - 10 no 55