Vai tiešām nav jāatbild?

Meitenes, nu cik jau reizes bija, gribu iegadaties bluzi vai kleitu. Redzu ka ir iespeja mainities. No sakuma rakstu par mainu un gaidu atbildi. Neviens neatbild. Izejosas izzinas redzu, ka cilveks izlasija manu zinu un neatbildeja. Nu ja tevi neieintereseja mans skapis mainai, nu uzraksti ka vari tikai pardot! Es ar prieku nopirktu! Jus, neatbildetaji  - teree savus pircejus!!!Ангел

55 Atbildes

> Svetlana

Jā, man ir XS/XXS izmērs Aci miedzošs! Šeit ir slaidas meitenes Smejošs!

> Svetlana

Man arī 38.izmērs, es sevi neuzskatu par apaļu, man ir līvu kauli :D

Besī vai nebesī, bet es domāju,ka tas ir tikai pieklājīgi atbildēt. Ja nevēlas mainīties, tad neatķeksējiet mainīšanās opciju :)

> Lenii

piekrītu... :) tieši 36 un 38izm. vislabāk atbilst apzīmējums - slaids :)

Par cik esmu slinka vēstuļu rakstītāja,tad arī bieži neatbildu,jo skaidri esmu norādījusi,ka vēlos pārdot,nevis mainīties.

> kate

Vot vot!!  xxxxsss   :D 

Manuprāt, ja pats piedāvā maiņu, tad uz maiņas piedāvājumu būtu tikai pieklājīgi atbildēt..

Vai tiešām saņem tik daudz vēstuļu, ka nav laika atbildēt 5 vārdos?!

> aterole

Runa iet iet par tiem kam rakstits ka mainas! Ja zimites apalas nav pie cenas- nerakstam!

> Sanita

Vot/ bet vinus besii araa ka mes nepiedavajam super xxxxs izmerus un vel ir ; VELMJU SARAKSTSВ нерешительности!

Ir jau vēl viens moments, attiecībā uz piekrišanu mainīties - es arī labprāt mainītos, to arī esmu atzīmējusi, BET - esmu no Liepājas, savā profilā arī norādu, ka pa pastu nemainos, bet  ne jau visi apskata profilu, tāpēc arī es bieži saņemu vēstules par maiņas piedāvājumu no Rīgas, Valmieras, Jelgavas utt. meitenēm

Es gan parasti arī atbildu, ka pa pastu, kā jau profilā norādīts, nemainos - vajadzētu tādu paraugvēstuli, kuru varētu uzreiz aizsūtīt, lai nav katru reizi jāraksta :)

> anita287

Dzīvē gadās arī tā..
11 - 20 no 55