FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vai tiešām nav jāatbild?

Meitenes, nu cik jau reizes bija, gribu iegadaties bluzi vai kleitu. Redzu ka ir iespeja mainities. No sakuma rakstu par mainu un gaidu atbildi. Neviens neatbild. Izejosas izzinas redzu, ka cilveks izlasija manu zinu un neatbildeja. Nu ja tevi neieintereseja mans skapis mainai, nu uzraksti ka vari tikai pardot! Es ar prieku nopirktu! Jus, neatbildetaji  - teree savus pircejus!!!Ангел

55 Atbildes

> anita287

Varbut niku samainit uz TIKAI  LIEPAJA!

man visi atbildējuši, kuriem piedāvāju maiņu:) Es arī atbildu, bet dažreiz tiešām izmēri nesaskan vai nekas neiepatīkas, tad tā arī rakstu:) 

Labots 20.11.2013 14:31

Man profilā ir rakstīts "maiņu nepiedāvāt", bet meitenes tāpat jautā, ka interesē no mana skapja šis un tas un vai nevēlos mainīties. Es vienmēr pieklājīgi atbildu...bet neatceros gadījumu, kad būtu tālāk interesējušās par iegādāšanos...visas tā arī pazūd, kad uzrakstu, ka maiņa man nav aktuāla. Tāpēc mazliet saprotu neatbildētājas.

Es arī uzskatu, ka ir nepieklājīgi vēstuli vienkārši ignorēt, ja nu reiz pats esi ielicis ķeksīti, ka maiņa iespējama!

Tiešām, cik tad aizņemtam ir jābūt, lai neatbildēt pat divus vārdus kā, piemēram, "Nē, paldies!" vai kaut ko tamlīdzīgu?

> Linda R.

Tad, kad 10 reizes dienā Tev piedāvās maiņu ar lietām ar vairākām lapām lietu, kas nemaz neinteresē un pēc izmēriem neder, un labi, ja 2 patiesi pircēji/ņēmēji nedēļā atrakstīs, sapratīsi ;D

Tiesa, es, sakožot zobus, vēl joprojām visām laipni atbildu, bet ļoti labi saprotu meitenes, kas neatbild.

Nu nav jau tā,ka visas ignorēju,bet ja uzrakstu paldies maiņa neinteresē un man atkal raksta,bet varbūt tomēr variet ko atrast,tad arī neatbildu,jo nepatīk pārlieku liela uzbāzība.  Un vēl apskatu,ja meitene tikko reģistrējusies ,kas vēlāk izrādās ir krāpnieces (intuīcija bieži mani nav pievīlusi ) vai pilns ar negatīvām atsauksmēm,tad laiku lieki netērēju

> aterole

to arii var saprast!

Taisnība ir abām pusēm, protams. 

Bet es šodien, piemēram, uzrakstīju vēstulīti par somiņu, kur jautāju izmērus un piedāvāju maiņu - redzu, ka vēstule izlasīta, bet neko man neatbildēja. Būtu vismaz atbilde, ka neko neatrada maiņai, nu tad es to somiņu nopirktu, a tā - priekš kam, paskatīšos pie kādas atsaucīgākas pārdevējas. :D 

> Svetlana

"...Vot/ bet vinus besii araa ka mes nepiedavajam super xxxxs izmerus un vel ir ; VELMJU SARAKSTSВ нерешительности!..."

Hei!Smaidīgs Tev kāds naids pret XS un XXS izmēru īpašniecēm?Smejošs

Nesaprotu!!!SmejošsSmejošsSmejošs

trakāk ir kad izsūtu naudu bet pārdevēju nevar dabūt rokā :D 

vai vel labāk -jau mēnesi skatos savas kārotās kurpes,bet pārdevēji par slinku,lai atbildētu uz manām vēstulēm Smejošs

21 - 30 no 55