FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vai tiešām nav jāatbild?

Meitenes, nu cik jau reizes bija, gribu iegadaties bluzi vai kleitu. Redzu ka ir iespeja mainities. No sakuma rakstu par mainu un gaidu atbildi. Neviens neatbild. Izejosas izzinas redzu, ka cilveks izlasija manu zinu un neatbildeja. Nu ja tevi neieintereseja mans skapis mainai, nu uzraksti ka vari tikai pardot! Es ar prieku nopirktu! Jus, neatbildetaji  - teree savus pircejus!!!Ангел

55 Atbildes

Vai jautājot pārdevējam par zābaciņiem, nepārdodot vairs, pēc tam izdzēš sludinājumu un nomaina uz augstāku cenu

viita-man tas pats bija,noskatiju kurpes pa 5 Ls uzrakstiju pārdevējai,un viņa nomainija cenu uz 15 Ls Satraukts

man no 10 uz 15 :) veiksmi viņai pārdot

palasot diskusijas - te ir diezgan daudz "dīvaino" pārdevēju :)

pircēji ar.. "Sveiki, vai vēl ir?" apm. stundas laikā atbildi "jā".. un pircējs pazūd..

Labots 20.11.2013 18:34

> Sanita

nu apjautaaties jau nav nekaada divainiiba..jo visaadi gadaas un var paardomaat..tas ka apjautaajas, vai vel irprece, jau neuzliek par pienakumu iegadaat so preci.. 

Katram cilvēkam ir sava izvēle.. Gribu - varu neatbildēt.. Gribu - atbildēšu. Gribu - pazudīšu un nedomāšu par to, kā otrs cilvēks jūtās.

> Take A SMILE

nenoliedzami, bet.. priekš kam tad tērēt savu un manu laiku kaut ko drukājot?! bet nu, man nav grūti arī atbildēt :)

Man atkal šausmīgi riebjas, ka tā dara

Kāds rezervē kaut ko, un apsola pirkt, vēl pārjautāju vai tiešām pirks, atbilde ir jā

Un pēkšņi vēl kāda jautā par šo preci, saku, ka ir rezervēta. Vēl man palūdz lai paziņoju, ja nepaņems. Un tad pēkšņi pazūd kā viens pircējs, tā arī otrs un sēžu tukšām rokām un sludinājum stāv kā stāvējis, nu nedariet meitenes tā.

> Sanita

nu man liekas ka atbilde "jaa ir" vai "nee nav" neiznak baigais laika paterins un lidz ar to neskroboju ja kads man ko pajauta un pectam pazuud..:D vismaz sis cilveks bezjegaa nerezervee lai pec tam atteiktu.. tas taa mans subjektivais skatiijums..

tapēc jau sen praktizēju,kurš pirmais maksā,tas pirmais dabon.

31 - 40 no 55