FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vai tiešām nav jāatbild?

Meitenes, nu cik jau reizes bija, gribu iegadaties bluzi vai kleitu. Redzu ka ir iespeja mainities. No sakuma rakstu par mainu un gaidu atbildi. Neviens neatbild. Izejosas izzinas redzu, ka cilveks izlasija manu zinu un neatbildeja. Nu ja tevi neieintereseja mans skapis mainai, nu uzraksti ka vari tikai pardot! Es ar prieku nopirktu! Jus, neatbildetaji  - teree savus pircejus!!!Ангел

55 Atbildes

> 2014

Ja tev nav laika,  1 min,  atbildet uz jebkuru jautajumu, tad nevajag seit savas drebes likt! un merceet acis meitenem, ar drebem k urus nav iespejams pirkt!!!

Man viena meitene 5 reizes rakstija par mainu un katru reizi es skatos vinas skapis ( varbut jaunu piedavajumu atradisu)  pec tam katru reizi atbildu ka tomer neko sev neatradu! Vai tiesam gruti??? Ne, tik un ta pie datora sezu!

Labots 20.11.2013 21:03

> esentimentalofficial
Tu man tā arī bildes neatsūtīji pēc vairākiem atgādinājumiem, bet tas tā ;D Pagaidām lieliski iztieku arī bez precītes (neturu ļaunu prātu, vienkārši likās pa tēmu pieminams),

bet samērā uzjautrina, ka puse no preču piedāvātājiem beigās tā arī bildes neatsūta:D
Vai tie "vai precīte vēl pieejama?" jautātāji, kad atlasot saraksti ieraugi, ka jau 5 citām precītēm kopš vēstuļu ieviešanas ir jautāts, saņemta apstiprinoša un laikus piedāvājoša atbilde un neatbildēts atpakaļ :D

Man personīgi liekas tīri humoristiski (:

> Inky

Jā, jā, šitais ir labs joks. Grib pārliecināties, ka man tiešām ir tas, kas izlikts sludinājumā, vai ko? :D

Labots 20.11.2013 21:37

> Svetlana

Es to teicu VISPĀRĪGĀ nozīmē. Ne tieši par sevi, kādu citu... Teicu vispārīgi... :) Ceru, ka saprati, kā tas bija domāts. Pārlasi vēlreiz. :) (No pieredzes)

Izceltais tekts boldā, kas tika pat pasvītrots -  tas kaut ko Tev izsaka?!

> Inky pareizi ir. Tā arī vajag darīt, jo pat tas ir rakstīts foruma ierakstā par krāpniecību.. :)

Proti - kā no tās izvairīties, kā arī meitenes kādu laiku atpakaļ runāja par to forumā..

Par to, kā pārliecināties, vai tiešām visas ieliktās drēbītes un tā tālāk ir uz vietas - pieejamas piegādei.

Piedošanu, bet noteikumi ir šādi:

11.4. ja sludinājuma objekts nav uzreiz pieejams iegādei (pieejams uz pasūtījumu, vai taml.);

Tā tad tādi sludinājumi par drēbītēm, kosmētiku un tā tālāk, kas nav pieejama uzreiz iegādei, bet uz pasūtījuma un/vai kā savādāk, kā noteikumos tas ir minēts -tādus sludinājumus izdzēsīs..

... un nākamā vēstulē tiks piedāvāta iespēja reģistrēties kā veikalam.

> 2014

Cik labi, ka mums te viens cītīgi atgādina noteikumus! :D

Labots 20.11.2013 22:29

> 2014

Galīgi pārprati.. Sanāk pacitēt.." Pārlasi vēlreiz. :)" :D

Man piedāvā ik pa laikam kādu no vēlmem, kas vēl nav ievietotas portālā, bet bildes beigās tā arī neatsūta un sludinājumu arī neievieto.. Par laimi, tikai ~pusē gadījumu.

> Inky

Man nav kamera vairāk, sanāca ČP, piedod :D

Un stulbi vislaik pārcelt un pārcelt to bilzu sūtīšanu, tāpēc tā :D

> esentimentalofficial

Nu, vismaz pateikt varēji.. Pēdējās pāris vēstules tā arī palika noignorētas ;D

Tiešām uztveru ar humoru, tikai pierādās, ka katram gadās ;)

Jā,ma arī ir apnicis,ka es piedāvāju maiņu,bet meitenes izlasa vēstuli un neatbild,nu tiešām ja neinteresē tad lūdzu uzraksti arī atbildi!!!Tiešām vai tik grūti uzrkastīt divus vārdus"maiņa neinteresē".Nu,bet paldies vismaz meitenēm kurām nav grūti atbildēt:)))

41 - 50 no 55