FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

sejas tīrīšana

Sveikas!

Kādus līdzekļus izmantojiet sejas tīrīšanai: pieniņus/ losjonus, ko tīrīt ar vates plāksnītēm vai tos, kurus nomazgā ar ūdeni? Kuri, jūsprāt, ir labāki?

Šobrīd lietoju Bioderma H2O, tīrāmu ar vates plāksnēm, pirms tam bija ar ūdeni mazgājams līdzeklis. Svaigāk liekas ar ūdeni noskalot...

29 Atbildes

sejas tīrīšanas līdzekļus, protams, vislabaak izvēlēties atbilstoši aadas tipam. man piemēram ir taukaina aada T-zonaa, izmantoju Dermowas ziepes, ļoti patīk. neizmantoju pieniņus, jo nav svaiguma sajūtas pēc lietošanas, tomēr sausas aadas īpašniecēm tas būtu vispiemērotaakais līdzeklis.

Atzīšos, ka parasti dušā ar dušas želeju nomazgāju, pēcāk jau gan lietoju Biotherm Aquasource sērijas produktus, bet plauktā stāv arī Loreal micelārais ūdens, es gan neteiktu, ka man tas ļoti patīk, tāpat pēc tā uzklāšanas aizeju to noskalot, ar ūdeni tomēr svaigāka un tīrāka sajūta. Pieniņus vispār nevaru ciest, liekas, ka āda paliek ķepīga. 

izmantoju un esmu ļoti apmierināta ar Glimpse kosmētiku, ka ir gan dabīga, no augiem veidota, un arī ārstnieciska. Izmantoju gan želejveida tīrīšanas līdzekli, ko izmantoju arī kā masku, džiļi attīra, mazina poras, reg. lietojot, āda kļūst maiga un arī izsitumi ja kādreiz veidojas, uzliekot kā masku ļoti efektīgi nomierinās. Tad lietoju arī serumu un krēmveida losjonu. Esmu pie dabīgās kosmētikas pieradusi, jo tā atmaksājas, par cik palīdz ārstēt arī organismu.

Paldies par atbildēm! Laikam nākošo produktu pirkšu želejveida noskalojamo līdzekli. Pāc tā svaigāka sajūta.

Sejai lietoju tikai un vienīgi aukstu ūdeni! :) Nekad neesmu lietojusi nevienu tīrīšanas līdzekli!

>Ievy

kosmētiku arī nelietojat?

Mazgāju ar bērnu škidrām ziepēm, tad ar klinģerišu tinktūru notīru un beigās uzklāju Evijas smēri. Evijas smēri imantoju kā kremu, gan sejau gan rokām. Āda ir ideāla.

Lietoju Dermowas ziepes, noskaloju ar ūdeni un tad ieziežu krēmu.

> Ievy

Es tieši tāpat! Plus reizēm skrubis no izdzertas baltas kafijas biezumiem- kas var būt labāks par šo! Un sejas āda,kā par brīnumu, pa 37 gadiem vēl joprojām savā vietā! Skūpsts

Kad lietoju kosmētiku uz sejas, lietoju Avon kkādu sejas tīrīsanas līdzekli 3in1, pārējā laikā mazgāju ar udeni un sūklīti.

1 - 10 no 29