FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

sejas tīrīšana

Sveikas!

Kādus līdzekļus izmantojiet sejas tīrīšanai: pieniņus/ losjonus, ko tīrīt ar vates plāksnītēm vai tos, kurus nomazgā ar ūdeni? Kuri, jūsprāt, ir labāki?

Šobrīd lietoju Bioderma H2O, tīrāmu ar vates plāksnēm, pirms tam bija ar ūdeni mazgājams līdzeklis. Svaigāk liekas ar ūdeni noskalot...

29 Atbildes

Paceļu, varbūt ir kādi jaunumi, ko variet ieteikt?

> Ievy

Sejai lietoju tikai un vienīgi aukstu ūdeni! :) Nekad neesmu lietojusi nevienu tīrīšanas līdzekli!

pievienojos. es arī tikai un vienīgi ar ūdeno, iepriekš lietoju ļoti daudz visādus līdzekļus pūtītēm, taukainai ādai utt. beigās vienkārši ar tīru ūdeni seju 2 reiz dienā mazgāju, un nevienas pumpiņas nedz kā cita :)

> Beta

Paceļu, varbūt ir kādi jaunumi, ko variet ieteikt?

Negribu izklausities pec pasreklamas,bet  varbut,kada vrlas pamriginat. ..;D piedavaju sejas tirisanas komplektu ar uzgaliem. Nav jau slikts,bet es sapratu,ka man pasai nav vajadzigs tads...Jo pate ik pa laikam uzlieku kadu masku (tagad topa sokolades) vai ari sajaucu pirnu ar zelantinu un uzsildu mikrene. Uzlieku uz pinnem un strada,ka tada stremele ar ko izrauj ara pinnes,nav pats labakais panemiens bet letak neka veikala nopirkt topasu par  lielu naudu.:) 

P.s.Kada ir meiginajusi drogas noperkamos kocinus/bakstamos,kur viena gala asumins,otra cilpina un itka spiez pinenes ara un esot loti labs.O.O

Man patīk Madara attīrošais sejas pieniņš. Man seja diezgan sausa, un šis ir ideālākais priekš manis. Nākamo gribas nopirkt kautko no Siberica produkcijas, tīri intereses pēc. 

Labots 21.07.2014 10:32

Es patreiz lietoju no Bioderma želejveida skalojamo līdzekli 2x dienaa. Un pēc taa uzklaaju Bioderma sejas krēmiņu ar SPF, savukaart uz nakti, pēc sejas nomazgaašanas, uzklaaju pavisam nelielu daudzumu Treclinac uz vajadzīgajaam zonaam. (:

Ne par tēmu, bet Drogās iepērkoties jau otro reiz saņēmu Nivea Q10 plus krēma paraudziņus, no kāda vecuma tie ir paredzēti lietošanai? 30 man vēl nav, bet cik saprotu šis jau ir kaut kāds anti-age/ liftinga krēms...

Pharmaceris putas jutīgai un alerģiskai ādai+Avene termālais ūdens+ Bioderma acu krēms+ Nuoreva exfoliant krēms. 2x nedēļā Vichy Purete thermale skrubis. :)

Labots 25.11.2014 14:16

.

Visādi biju noņēmusies, līdz Douglas veikalā uzgāju ar māliem piesūcināto sūklīti. Tagad vienkārši samitrinu ar ūdeni un pat tonālo nomazgā + masāža Smaidīgs

esar Bioderma sebium micelaro udeni lietoju! bet esmu lietojusi ari bioderma gelu sejas tirišanai kad ar udeni janomazga,.ideāli abos variantos:)

11 - 20 no 29