FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Iespaidīgas augstpapēžu kurpes:)

Sveiki visiem:) Tā kā esmu aizrautīga kurpju pavēlniece, tad nu pienācis tāds mirklis, ka jājautā-kur Rīgā iespējams nopirkt interesantus, iespaidīgus apavus-konkrēti augstpapēžu kurpes. Man interesē tiešām tādas, kas nav īsti ikdienai, varētu būt kaut kas extŗa interesants:)) Varbūt kāda zina vietas, kur mēdz būt tas, ko meklēju?:)

Otrs jautājums-vai seit ir kādas meitenes, sievietes, kurām kurpes ir vājība, ļoti patīk? Jair, tad atsaucieties luudzu, jo plāns organizēt  vairākus lieliskus pasākumus .Gribētu zināt , cik dāmas te skapī tādas varētu atrast:)

Un vēl jautājums vispārīgi un visām-kādas kurpes izvēlaties shoruden  (modelis, kraasa, augstums , materiaals) Un -vai papēža kurpes nēsājat ikdienā?:)

6 Atbildes

Sveika, varu pārdot zilas ļoti skaistas augstpapēžu kurpes, ir ieliktas manā skapī. Arī esmu kurpju pavēlniece, bet šīs nav sanācis nekur uzvilkt. 

Manā skapīti var atrast kurpes... un vel ir kuras pagaidaaam neizliku. Agrāk bija augstpapēžu kurpes mana vājība, tagad ir divi mazi bērni un nu vairs neder izmērs. Ļoti priecāšos ja varēšu palīdzet.

Kāds izmērs interesē?

Labots 28.10.2017 13:23

oi-  kurpes...! - arī viena no manām vājībām! Patīk, ka vienmēr ir ko izvēlēties, gan pēc noskaņojuma, gan pie tērpa.

Pērku daudz un bieži! Pēdējā laikā, gan cenšos kurpju veikalus apiet ar līkumu, jo zinu- ja ieiešu, tad noteikti iznākšu ārā atkal ar vienu vai diviem pāriem jaunumu ;D. 

Lielāka probēma par pirkšanu ir tā -kur tās visas pārskatāmi un atbilstoši uzglabāt!

Interesanti, Kristiana, kā Jūs risināt šo lietu;)? Zinu, ka Jums patiešam ir daudz tās kurpes ;), un arī tāpat kā man patīk ar augstiem papēžiem, bet ,kā likums, tieši augstapēdenes pieprasa ļoti daudz vietas un pareizu glabāšanu. 

Man piem, tika pasūtīts vesels skapis, kas paredzēts tikai kurpēm, kas tāpat nav bezizmēra:(..

Ak,jā .. un par ekstavagantām lietām - es piem. tādas lietas pasūtu pie kurpnieka, bet arī tur protams ir savi materiālu ierobežojumi un tad arī  skaidri jāzin, ko grib.

Man ir vājība uz zābakiem. Kurpes arī mājās ir dikti daudz. Iekrīt acīs kādas un pērku,pēctam nožēloju,jo daudzas bieži vien beigās izrādās par mazu :D Pašai neliekas,ka būtu zābaku vājība,bet paskatoties skapī,viss plīst pušu no zābaku daudzuma jau. :D 

Man mājās vienas no interesantākajām ir šādas kā bildē- 

https://www.google.lv/search?q=kurpes+ar+spaikiem&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwijlOjeq5PXAhUHuBoKHZJhB0oQ_AUICigB&biw=1242&bih=602#imgrc=WCYPMPDn2Bl-6M:

1 - 6 no 6