FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

jautājums.

Sveiki , vai kāda ir kaut ko pasūtijusi no šīs pārdevējas  https://atverskapi.delfi.lv/lv/user/69400/products ?

nenotiek krāpšana?

8 Atbildes

Es neriskētu sūtīt pakaļdarinājumus,lai cik vilinoša cena nebūtu.

un ari atsauksmju nav

Priekrītu, tas nav tā vērts.  Pati reiz nezinot uzrāvos uz nike repliku air max., botes izturēja tieši mēnesi. 

Tādēlj uzskatu to par naudas izmešanu. 

Jānjem arī vērā, ka visas bildes no interneta, kas zin pēc kā izskatās dzīvē,. Visticamāk pēc pāris mazgāšanas reizēm apgjērbu vairs negribēsies vilkt mugurā.

Izskatās pēc lēta Aliexpress. Pirmā bilde ir no turienes. Es nepirktu.

bildes jau smukas porta tērpam un adidas botiņām.... Bet jā, tad gan jau no Aliexpress arī ir...  tad vari arī pati pasūtīt, ja klāt atsauksmes, ka kvalitāte atbilst cenai ;)

Viss ir sūtīts no ioffer.

Tur identiskas preces.

Es vienreiz pasūtīju no viena interneta veikala tieši tādu pašu nike komplektu. Pirmkārt, atnāca pilnīgi savādāks kā bildē, otrkārt, kvalitāte bija pilnīga 0. Izmetu savus 33 Eur, bet prieka pilnīgi nekāda. Pārliecinājos, ka tādas drēbes var pirkt tikai un vienīgi oriģinālajos veikalos. 

Ka var ta teikt , no kurienes ir bildes un preces ja nebija  nekada saskarsme ar pardeveju un viņas preces. Ari eksperts ta nevares pateikt)) Tikai  vismaz pakomunicet ar viņu un tad kads viedokļis radisies.Par kvalitati.Realos veikalos Latvijas dažreiz neko netbilst kvalitatei. Viss plīst pec nedeļas vai pec menesi , nokraso kajas, udens nak iekša. Firmas zabaki par 150 latiem pirktas vispar pec nedeļas bija nobeigti veikals man atgriež naudu. Originala veikala nopirktas.Ko var teikt  par kadas virtualas pardevejas un viņas vainot par kvalitati ja viņas netaisa tas preces un  nav eksperts. Pardot to, ko perc veikalos . Risks ir visur.Ir izvele, kur risket.Nav garantijas.

1 - 8 no 8