FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

joprojām neizņem paciņu

meitenes?!

tatad situaciija tadaa. 

viena meitene liek izsuutit pacinu ar peecapmaksu. suutiisgana pie 4ls. un taagad paka jau staav no 7 datuma pasta un meitenei nav pienaakusi aiciinajums, jo esot sajaukts cipars addresee. ko lai dara? kaada var ieteikt?

21.11.2013 18:13

Paciņu var saņemt arī bez aicinājuma, ja zināms sūtījuma numurs. Vienkārši meitene laikam negrib paciņu saņemt.

21.11.2013 18:24

Tikko noskaidrrooju uzzvanot , ka vina arii var nosaukt kodu tad iznjemt. paldies.,

21.11.2013 18:25

Ja vina neiznjems paku , tad es ierakstiju atverskapi.lv vinas vardu un uzvardu , addresii un dr linku. 

21.11.2013 18:33

var izņemt pastu, jo nevajag jau to adresi, bet vardu uzvardu,personas kodu , viņi uz vietas izdrukas to uzaicinājumu otreiz un lai viņa aizpilda uz vietas

21.11.2013 23:39

Tieši tā. Es nemaz negaidu, kad man atsūtīs uzaicinājumu ierasties pastā, lai saņemtu paciņu. Sekoju līdzi informācijai pasta mājas lapā, kur ir mana paciņa - līdz ar ko tā ir pastā - paņemu līdzi ID - eju izņemt paciņu. Bez liekiem jautājumiem. Uz vietas izdrukā visu - aizpildu - saņemu paciņu. 

22.11.2013 09:14

pēc rūgtas piereedzes izsūtot paciņu ar pēcapmaksu,ko meitene  neizņēma, vairs nesūtu ar 100% pēcapmaksu, prasu kādu avansa maksājumu uz konta.

1 - 6 no 6