FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Meitenes, kas izdomā... bet tad, ko pārdomā, vai vienkārši nav, ko darīt..

Meitenes, kas it kā  izdomā, bet tad, ko pārdomā, nu - vai vienkārši nav, ko darīt...!?

Man nav žēl parunāties, aizsūtīt kontu, kad sakiet, ka pērkat un lūdzat nosūtīt kontu... 

Bet nu, ja pēkšņi pārdomājiet- tak dodiet ziņu!, nevis kā beigtas zivis- klusējiet. Ja solāt, bet nauda nav pārskaitīta, tad Puškins to nedarīs un Ziemassvētku rūķītis, diemžēl nenosūtīs... 

Var jau visādi, bet tad arī pieklājīgi palūdziet, nevis domājiet, ka otrā krastā bebrs sēž!!;)...

Nu nav tak, grūti - cienīt savu un cita laiku! Ir daudz citas labas lietas, ko sadarīt! 

Tik vienārši - uzrakstiet- sorry pārdomāju, nevajadzēs! ;)

17 Atbildes

Tā notiek ne tikai ar Jums :) Man jau vairāk kā mēnesi viena sola, ka ieskaitīs naudu. Bet tad ir vienas, tad atkal kas cits atgadījies. Bet gaidiet, nevienai citai nedodiet manu noskatīto preci :)

Mani vis vairāk tracina tās, kuras uzraksta "Vai pieejams?" un tad pazūd.

Grrr..... 

Protams, ka pieejams, ja sludinājums stāv! :D

Mm-m! Es pievienojos. No desmit pieteikumiem, - veiksmīgi aiziet viena lieta.. pārējie tikai - pirkšu pirkšu, sūtiet, mēriet utt. 

Meitenes ne tikai pazūd bet turpinās šis ‘pirkšu’ mēneša garumā..  pēctam pazūd ar galiem, tiesa gan nemeklēju arī īpaši.. 

nedomāju, ka man jāskrien pašai pakalj ar tām lietām.. :D

Diemžēl, bet arī jāpievienojas visam iepriekš rakstītajam- pēdējā laikā tas šeit izteikti (Īpaši pazušana pēc jautājuma "Vai pieejams?" :D).

Es arī pievienojos šai diskusijai un visas Jūs ļoti labi saprotu. Kāpēc cilvēks tērē cita laiku ar jautājumiem labi zinot,ka nepirks. Tā ir vienkārši necieņa pret pārdevēju.

Es arī pievienojos jūsu diskusijai . Es vnk neizsprotu tos cilvēkus kas tā dara , saka kad pirksot, atsūtat kontu visu aizsūtu nu un gaidu , kā nav nekā tā nav ! Un jā cilvēki vnk ir tik dīvaini vnk smieklīgi :D kad pat neko nepasaka izlasa un vnk klusē tiešhām kā Zivs. :D te var rakstīt , un rakstīt ;) 

Tas tiešām tracina. Man paprasīja ne tikai datus, bet arī telefona numuru, ko protams iedevu. Vislabākais ir tas, ka norezervēju uz nedēļu un ilgāk, ne ziņas ne miņas. Paradījās cita pircēja, pardevu viņai, un tad pēkšņi uzradās pirmā un norēja mani, kā es tā drīkstot darīt, apvainojumu jūra :))

Nekad neesmu sapratusi un nesapratīšu šo te dziļi filozofisko jēgu..

Kāpēc jāklikšķina-vai vēl pieejams,ir vēl,vai pārdodat? ja skaidri un gaiši redzams,ka ir bilde,nav rezervēts un nav pieteikumi(kā to var redzēt andelē).

Otra sērga ir pieteikties,pirmajā teikumā atsūtīt jau savu adresi un telefona numuru,un tikai pēc tam ,tā starp citu pajautāt kopējo summu un manus konta datus.Un šādas personas tieši pazūd,speciāli never vēstules vaļā un nelasa,kaut portālā ir.

Par laimi,tagad var nobloķēt,viena persona,ja nemaldos AGIPE bija niks,to dara sistemātiski.

Labots 10.11.2017 16:48

Man arī bija viena, kura saka, ka pirks. Nosūtu rekvizītus. Nauda protams netiek ieskaitīta. Saku viņai, ka neesmu vēl saņēmusi naudu. Viņa - tūlīt ieskaitīšu. Protams, atkal nav. Un stāsta, ka nezina kāpēc nav pārskaitījusies, laikam ne to nospiedusu un tādā garā. Pārskaitīšot tūlīt. Ok. Jau ceturtā diena. Saku, ka joprojām nav naudas. A šī mierīgi atbild, ka pārdomājusi pirkt.

Protams, pilns te ar tādām, kuras uzreiz pazūd vai vispār neatver vēstuli, bet profilā ienāk.

Kaitina arī tās, kuras paprasa mērus un klusē. Tak nav grūti uzrakstīt, ka nederēs...

Ziniet,ir arī otra puse medaļai. Pārdevējas kas izlasa un neatbild uz vēstulēm.

Vai atbild uz vienu vēstuli un pazūd uz divām nedēļām.

1 - 10 no 17