FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Negodīgas pārdevējas atriebība :)

Sveiki, labdien!

Tikko saskāros ar diezgan komisku bet tajā pat laikā dīvainu situāciju kad ieliek negatīvo atsauksmi man kā pircējai par iesmēŗēto kleitu :) Es no meičuka nopērku kleitu atpakoju a tur traipi divi priekšā.Un vēl sakaltis ēdiena atliekas pie kradziņas iekšpusē.Par izmēru vispār neko nesaku nu gadās kad pārdod to ko nenēsā pašas nav nekas traks tirgotu tālāk :) Bet kur gan likšu preci ar traipiem.Šī man pretī raksta ka es nomelnoju.Vakar vēl bildes aizsūtiju ar šiem defektiem.Atvainojās ka nemanijusi tiešām.Tad es rakstu ka man interesē tikai risinājums šis lietas un viss.Ienāk izlasa un neatbild uz 2 sūtītām vēstulēm.Šorīt domāju ko es ilgāk gaidīšu ja no vakara izlasa un neatbild uz konkrētu 1 jautājumu.Nu un pēc negatīvās atsauksmes uzreiz uzradās laiks lai man uzrakstītu ka ielikšot arī tādu pat atsauksmi.Nu kā šeit ir es Tev Tu man ?:) Ja gadās misēklis mēs visi cilvēki- un pieļaujam kļūdas ikdienas steigā tad risinam situāciju lai abas puses ir mierā :) ! Jocīgi ir tikai tas ka izrādās pēc bilžu saņemšanas meitenei vairs laika nebija jo bija ģimene un citas lietas darāmas.Bet ienākt un ik  pa laikam izlasīt vēstules bija laiks.

14.11.2017 11:35

Sweiki,es esmu godiga,un tadel,naudinu atgriezisu,tas,ka es atruma izlasiju vestules,un nebija laiks gari jzrakstit,jo man ir sawa dzive,ka zini,bija vakars,liku bernus gulet,un visi citi darbi.....bet tad kad radas iespeja es atbildeju.....ja neatbildetu,es pazustu,un netaisitos atgriest naudu,un ignoretu,bet ta ka esmu godiga,es izsutisu naudu.un tas,ka citi gaida nedelam kamer neatbil,un saprot,kas par cilveku,es neatbildeju,kad tiesi jus to velejaties,bet saprotiet,katram sawa dzive,un laiks.katra zina,izsutiju tiru kleitu,jo ir bildes ,kuras var pietuvinat un smalki apskatities,es netaisos strideties,bet piekapjos,jo del 12 euro nabadzigaka nepaliksu,jauku jums dienu...

14.11.2017 11:41

Prieks ka vismaz uztaisot diskusiju pievērsu uzmanību un pēkšņi laiks garām sarakstēm uzradās un naudiņu piedāvajāt atgriezt :).Jauki.Tikai nepatīk joprojām ka mani par meli saucat.ļoti nesmuki.Jūs arī pazudāt kamēr neuzradās negatīvā atsauksme-tā uzreiz 5min laika atbrīvojāties :) Jauku Jums dienu un atlikušo nedēļu!Mums nav jādiskutē šeit man pietiek jau Jusu vēstuļu saņemto ar apvainojumiem.

14.11.2017 11:46

Ari man pietiek apvainojumu,bet kur logika?,sutiet naudinu atpakal tikai par pasta izdewumiem,es jau busu izmazgajusi tira un varesu notirgot,es velos to plekajno ka jus sakat atpakal,lai redzu par ko mani apvaino,ta jus uzreiz sakat,vairs newajag.zel,ka jums gruti pielec,ka es neatbildeju tikai kops vakardienas vakara,newis 3vai 5 dienas,vai nedelu,es atkartosos,,mana dzjve nesastav no atverskapi..lv

14.11.2017 11:50

Es nekada zina nesaku KA VAIRS NEVAJAG.Kur Jūs tādu ņēmāt?:) Es tieši saku ka paslaik vina mazgājas es viņu mēģinu iztīrīt.Ir man bildes.Kuras Jums sorīt vēl nosutiju ar otro traipu prieksa kleitai.Ja būšu izmazgājusi -priecājaties jo Jums būs tīri mazgāta un izberzta kleita atpakaļ :)

14.11.2017 11:53

Ari man ir bildes,pirms izsutiju,tapec gaidisu kleitu atpakal....

14.11.2017 11:56

Protams ka bus kleita.Tikai man ir tas pasas kleitas bilde ka izskatas ka uzkarinata un nofoceta neko nevar redzet un tuvplana bilde pret dienas gaismu kur 2 smuki pleki :) ta ka Jums butu tiesi tas pasas vietas bildes tuvplana tad varetu salidzinat.Nu vienigi sanak ka kurjers bus kleitu lietojis tas 3 dienas kamēr viņu piegādāja :)

1 - 6 no 6

Tēma slēgta