Kā samazināt augšstilbu un dibena apjomu..

Sveikas, mīļās meitenes! :)

Vēršos pie Jums ar jautājumu - Kā samazināt augšstilbu un dibena apjomu? Kādi vingrojumi palīdz? Vai skriešana tam palīdz? (augšstilbi ir "uzkačāti" laikā, kad profesionāli trenējos vieglatlētikā un slēpošanā - vai muskuļus maz iespējams samazināt?)

Paldies jau iepriekš! ;)

0 0

01.12.2017 12:32

Pareiza diēta un kardio vingrojumi.

0 0

01.12.2017 14:30

Skriešana noteikti nesamazina muskuļu apjomu, ja tiešām apjoms tikai no muskuļiem.

Citas sapņo par muskuļotu dibenu un augšstilbiem, bet Tu gribi atbrīvoties?

0 0

Es kad gāju vieglatlētikā biju 62 kg, arī protams sportistes augums uztrenētas ciskas un dibens. Bet pēc gada nesportojot tas vienkārši pazuda. Un nu jau esmu tā teikt “bez” dibena un ar nemuskuļotām ciskām, proncipā neko nedarot , un sveru 58 kg. 

Bet es parasti trenerei arī jautāju, kā man notievēt, Viss ko viņa teica ir skriet. Un tā tas arī ir. jāskrien krosi. :)

0 0

01.12.2017 18:03

Labots 01.12.2017 18:05

Madara, ar prof. sportu , ja nodarbojāties jau sen vai tas vēl nesen? Tur ir liela strapība.

Tā, ir liela problēma, jo "uzkačātie" muskuļaudi, ar laiku ,bez slodzes atrofējas( samazinās apjoms), bet to vietu '" smuki" aizņem taukaudi;(... 

Tipiska profesionālā sporta problēma. Risinājums- mērena, pakāpeniska slodzes mazināšana un diēta ( ar olb. deficītu+ protams tauku max izslēgšana  no raciona, atstājot tikai labos ( augsta blīvuma ) tauku uzņemšanu min daudzumā...

Vērsies pēc konsultācijas pie sporta ārsta + dietologa. 

0 0

01.12.2017 19:08

Oj, ja tiešām uzturu vēlies sakārtot, aizej pie uztura speciālista nevis kaut kādus pašpasludinātos interneta komentētājus klausi uztura ziņā.

Muskuļi bez slodzes paši pazūd. Diemžēl :D

0 0

01.12.2017 21:56

atdod man :D man pietrūkst

0 0

01.12.2017 22:09

Labots 01.12.2017 22:10

Petite Cossete,:DDD- nu nav dzīvē laipnības, vai ne!? DD- vienam par daudz , otram par maz! ;D... Tā tā dzīve paiet.. bet ir arī atsvars- gaume  un patikšana arī ir dažāda ;) , tā ka ... katram sava patikšana, un patiesībā- viss ir katram pareizās vietās ;)...bet mode ir tikai bizness un aitu bara zombēšana;D.

0 0

1 - 7 no 7