FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Par bildēm uz auguma

Sveiki,

Varbūt kāda var man paskaidrot,  kas visi cenšas ieraudzīt tos bildes uz auguma? Jo es priekš sevis neko nevaru saprast , pat uz manekena. Tāpēc ka zinu ka uz mani būs vienalga citādāk. Tikai pielaikošana vai mēri+ vēl nu taisna bilde (vai reala dzīvē)uz grīdās , dīvānas, vai uz pakarama. Bet taisni,  Jo no dažādām stūriem bildēt, drēbes izskatās citādāk. 

Visi mežģīņi,  caurspīdīgums, plesums tas vēl  var saprast kā vajadzēs paskatīties uz auguma vai nu kādu daļu.  Bet parastās kleitas...

un  bieži- " var bildi uz auguma"," nevaru sabildet,  māsa aizbrauca tas ir viņas ,  man par lielu nēsāju S", " varat uz S sabildet"   nu ok sabildēju L izmērs uz savu S izm un saņemu atbildi " Oi cik plata"....   

Vai citādāk,  " man ir 162cm augums man nebūs īsi ? Var bilde uz augumu?" (Kleita priekš auguma ap 165 cm ne augstāk,  būs ap celiti) ...atsūtīju bilde paskaidrot ka esmu 177 auguma  man īsi un saņemu atbildi  "ļoti īsā klieta". 

Es kā pārdevēja cenšos lai viss derēs pircējai un viņa būtu droša par pirkumu.  Lai lietas tiek pie īstam īpašniecēm.  Tāpēc sūtu visu, bet bildes uz auguma tas ir kaut kas...Nav laikam vērts...bezjēdzīgs darījums. 

27 Atbildes

Kā var zināt,  ka sabildet lai lieta patiks visiem?)) Saspiež viduklī- pircēja skatās un domā man nederes man ir plats viduklis. Otrā skatās-tomēr ļoti šaurs.  Jostiņu var visi nopirkt. Es par to, ka taisna ar labu gaismu kvalitatīva bilde vislabāks variants.  Kā ir, tā ir. Īsta atradis. Un ir mēri,  pēc kuriem var saprast. Un nevajag uz augumā.  Uz auguma arī var sabildet, tā kā piemēram 85 cm viduklis meitenei un viss saspiests, otrā saņem  kurai ir 60 cm viduklis un dusmojas ka neder. 

Tieši tāpēc es personīgi bildes uz auguma vienkārši netaisu, tā arī pasaku. Varu nosūtīt mērus konkrētajam apģērbam, papildus bildes, bet ne bildi uz auguma. 

Arī es reiz pārdevu jaunu veļas komplektiņu un man jautāja bildi uz auguma, nesaprotu tās meitenes, tā tomēr ir apakšveļa..

+ vēl es nesaprotu tās pārdēvējas, kuras jautā manu auguma garumu un svaru, ja vēlos nopirkt kaut ko (nesen tā notika ar vienu virsjaku, ko gribēju pirkt) Okeeey auguma garumu vēl labi, bet priekš kam tur svars? Divi cilvēki ar vienādi ķermeņa svaru taču var izskatīties pilnīgi atšķirīgi.. To arī centos viņai iestāstīt, bet viņa diemžēl spītīgi palika pie sava

Nekad neprasu bildi uz auguma,jo TIESHI TA,katrai savadak izskatisies!!!

Un nekad nebildeju un nesutu tadas citiem.

Es pati nekad neprasu bildes uz auguma, kkā pārāk neinteresē, es gan arī skapjos esmu maz ko pirkusi, vairāk bērnam... ja ir bilde uz auguma, man netraucē, bet jā...  man arī vienreiz prasīja, lai nobildēju teicu, ka nevaru nobildēt, jo neder, loģiski, ka tad tak arī sliktāk izskatās, katram piestāv saka krāsa utt. Tāpēc labāk veikalā vai pat humpalās ja vajag lietotu pirkt...  tur uzmēri un viss pats arī redzi

Man vakardien bija precīzi tāds gadījums. Es pieklājīgi cilvēkam izskaidroju, ka nesūtu bildes uz auguma, vēl pie tam no apģērbiem, ko pārdodu ir dažas tādas drēbes, kas man pašai ir par mazu, līdz ar to uz manis patiešām neizskatītos, tā, kā ir jāizskatās. Atpakaļ saņēmu nicinošu atbildi - Paldies neparko! 

Nesaprotu jēgu no šīs diskusijas. Katra paliks pie sava, tās, kuras netaisa bildes uz auguma, tā arī to nedarīs, bet, tās, kuras prasa - turpinās prasīt. Diži nekas nemainīsies. Un tas ir normāli pajautāt bildi, jo uz pakaramā nobildētais man neko neizsaka. Un, ja ar augumu viss ir kārtībā, tad nav nekādu problēmu arī atsūtīt to bildi. Nespēju pareģot kā izskatīsies uz grīdas nobildēta lupata, man nepieciešams redzēt drēbes FORMU uz auguma. 

Labots 13.12.2017 14:47

Esmu te redzējusi un redzu sludinājumos, tādas bildes uz auguma, kuras var par naudu pārdot attiecīgu interešu klubiņiem! :D...lietas, kas ir par mazu ir uzspīlētas uz apaļumiem - krūtis veļās ārā, viss nospīlēts, bikšu priekša atstāta vaļā ( jo tak nevar aizvērt) :D.. bildes vienkārši super materiāls un reklāma...:DD. un tas viss ar lepumu tiek demonstrēts un turēts publiskajā telpā ;D .. kopē, seivo, dalās visi, kam nav slinkums:D

Saprotu, vēl dažas meitenes, kas reklamē sevi, un varbūt palaimējas un pakāpjas attiecīgajā karjerā.. kāds pamana, ievēro..

Tas vēl ok, bet tās citas.... OMG!

Bildēs, kur redzams uz reāla cilvēka kā izskatās ir pavisam kas cits ko redz oficiālo saitu bildēs - tas ir fakts. Amazonē man patīk atsauksmes kur cilvēki safočē uz sevis to ko reāli ir saņēmuši . Ja noskaņojums atļauj un ir kāds piemērots ''modelis'' pa rokai tad jau var tās drēbes safočēt - sanāk tīri labs tusiņš :-))))) Bet tās prasītājas lai atsūta bildes uz auguma 99% gadījumos vienkārši ir no tēmas -  a kas paprasīt nevar?????

Labots 13.12.2017 16:44

Holiday, jā tieši tā! ;)..Par prasītājām arī taisnība - tās nepirks 99.9 % tāpat + piedevām, ja petī paprasīsi, lai tad  arī atsūta savas bildes, kur kas redzams uz auguma- tad  arī pazūd :D!

11 - 20 no 27