FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Par bildēm uz auguma

Sveiki,

Varbūt kāda var man paskaidrot,  kas visi cenšas ieraudzīt tos bildes uz auguma? Jo es priekš sevis neko nevaru saprast , pat uz manekena. Tāpēc ka zinu ka uz mani būs vienalga citādāk. Tikai pielaikošana vai mēri+ vēl nu taisna bilde (vai reala dzīvē)uz grīdās , dīvānas, vai uz pakarama. Bet taisni,  Jo no dažādām stūriem bildēt, drēbes izskatās citādāk. 

Visi mežģīņi,  caurspīdīgums, plesums tas vēl  var saprast kā vajadzēs paskatīties uz auguma vai nu kādu daļu.  Bet parastās kleitas...

un  bieži- " var bildi uz auguma"," nevaru sabildet,  māsa aizbrauca tas ir viņas ,  man par lielu nēsāju S", " varat uz S sabildet"   nu ok sabildēju L izmērs uz savu S izm un saņemu atbildi " Oi cik plata"....   

Vai citādāk,  " man ir 162cm augums man nebūs īsi ? Var bilde uz augumu?" (Kleita priekš auguma ap 165 cm ne augstāk,  būs ap celiti) ...atsūtīju bilde paskaidrot ka esmu 177 auguma  man īsi un saņemu atbildi  "ļoti īsā klieta". 

Es kā pārdevēja cenšos lai viss derēs pircējai un viņa būtu droša par pirkumu.  Lai lietas tiek pie īstam īpašniecēm.  Tāpēc sūtu visu, bet bildes uz auguma tas ir kaut kas...Nav laikam vērts...bezjēdzīgs darījums. 

27 Atbildes

AAA

Kaadu formu Tu gribi redzeet,ja pat viena izmeera neesaataajaam ir dazhaadas kjermenja formas?? Tur taapat skaidrs,ka katram izskataas savaadaak un,ja tirgo to,kas pasham par mazu,tad kaadas veel bildes uz auguma?,

Man vairaak kaitina noraade pie kleitu sludinaajumiem-" garums ap celiiti. ." Nu baac,paardeveejai ar 160cm augumu "ap celiiti labs garums",man ar 177cm augumu knapi piesedz peecpusi. Vai tieshaam visas domaa,ka augumaa esam visas vienaadas?

Uz pakaramo(vai gridas) jau visas formas var saprast, kas uz auguma muldina ,  ta ka piem.  dibens vai ktutis piespilet ta  ka liekas kleita ir ļoti šaura un kadi volani apaksa var kaut kads nuansis vispar nav redzams, tomer kleita ir brīva tikai bildeta uz lielaku izmeru :) 

Jā, tās augumu bilžu prasītājas mēdz būt unikālas. Kad pārdevu grūtniecības drēbes,meitene prasīja bildes uz auguma ar biksēm, ok, aizsūtīju. Pēc tam arī saņēmu jautājumu par svaru, nesapratu gan kādā sakarā, bet nu labi.Protams, meitene bikses nepaņēma, nepatika, kā izskatās, karājoties,bet nu cmoon , proporcijas tomēr atšķiras meitenei, kas nav stāvoklī un meitenei, kas ir 8.mēnesī. :D

un es vispār esmu šokā, ka kāda vispār iedomājas prasīt apakšveļas bildes uz auguma :D

Es arī lielāko ties tirgoju drēbes, kas pašai nepiestāv vai neder un tad tās bildes uz auguma nekas diži labs nesanāk. Bet nu tagad, gribēju kā labāk, vienu svētdienu ņēmu un veltīju pāris h un visu savilku mugurā, vīru noliku pie fotoaparāta un tad nu ņēmos visu vilkt, atkal locīt, krāmēt atpakaļ, utt. Tagad, kad nu visas bildes pieejamas uz auguma UN uz taisnas virsmas, man nāk vēstules ar jautājumu - atsūtiet lūdzu vēl kādu bildi. Par šo tagad vislielākā cemme, jo nu ņemu atkal no skapja dziļumiem no drēbīti laukā, safočēju, bildes sabāžu datorā un sūtu. Un še tev, cilvēks nevar ne paldies pateikt, ne uzrakstīt vai ņems, vai neņems. :) 

Nez,mums var būt vienādi izmēri un pat augumi,bet arī tad neizskatīsies vienādi. Pat krāsu tonis pie sejas var izskatīties atšķirīgi. Piestāvēt vai ne. Un,cik pieredze rāda,bilžu prasītājas uztur sarunu,ja tā var teikt,bet pircējas nav. 

Šķiet, ka vajag mazliet atsvaidzināt atmiņā to, ka šeit nav nekāda slēgtā grupa un/vai draugu portāls... E.T.C.

Šeit gluži vienkāŗsi ir platforma, kur pircējs un pārdevējs vienojās par to, kā un kur saņems preci un tas, kā tā tiek parādīta pircējam, tā jau cita lieta. Noteikti kāda saprata, kas ar to bija domāts šajā gadījmā. :)

Man var sūtīt bildes :)

21 - 27 no 27