FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kārtējā krāpniece

Man laikam neiet šajā portālā. Pasūtīju kosmētiku no vienas draiskules teica, ka jauna svaiga nekad mūžā nav atvērta utt bet atnāca saplēst un jau veca, proti, lietota bezgala .Nelikos ne zinis izmetu miskastē un neko tai meitenei neatbildēju,  tāpat pārdevēja  teiktu, ka jauna tas nekas ka ēnas ar skoču bija aptītas un puse iztērēta. Nevēlējos sev bojāt garastāvokli.  Tā nu negāju šeit 6 mēnešus līdz vajadzēja jaku, savu izmazgāju pieliku pie krāsns  žūt un apdedzināju.  Atradu nedārgu normālu jaku ko varētu šosezon panēsāt un aizsūtīju naudu kādai kas teica, ka jaka labā stāvoklī utt  nedēļu čakarēja mani ar to ka "ES TAK NOSUTĪJU " man ir čeks utt... pēc tam izrādās ka kaut kāda cita meitene nav aizsūtījusi un nu jau kā mēnesis riņķī "NAUDA BŪS RĪT ES PĀRSKAITĪJUMU VEICU ŠODIEN! " saņēmu 10e un 13 è gaidu vēl šodien. (Jaka bija 23e) nav jau daudz bet tā bezkaunība un melošana,  jo jaku vajadzēja steidzami,  ārā bija jau aukstumi. Bet nu tāda ir tā cilvēku godprātība. 

Meitenes profils http://atverskapi.delfi.lv/lv/user/70104

Egija V LV19HABA*******912  

Noteikti Varis neko nepasūtīšu 

TA IR KARMA

15.12.2017 19:10

Tieši tā nav ko sēdēt te.

15.12.2017 19:28

Es arī gribēju no viņas jaku pirkt,labi,ka to neizdarīju ;o

15.12.2017 20:05

Skarbi,bet pusi no rakstītā nevar saprast,salasīt.

15.12.2017 20:52

Labots 15.12.2017 21:02

to Drupatiņa, mierini sevi ar domu, ka vismaz paspēji atsauksmi ielikt, jo labi saprotu cik, šķērma sajūta, kad Tev tieši, apzināti, melo ... bet tici, tas vēl nav nekas:), te ir daža laba pārdevēja/ mainītāja, kas pārspēj visu šO 100- kārtīgi! Pat iedomāties nevari, cik nekaunīgs, melīgs, zemisks  utt. var būt cilvēks!! Jums cilvēks, vismaz kautko, ir tomēr atgriezis, un tas jau ir labs žests, kas ir pozitīvi ! :)... Nekas, visu laiks saliekt pa vietām, nu, ja tam arī mazliet piepalīdz!:DD.. 

16.12.2017 11:07

Esmu arī ar tādu saskārusies kas pēc tam manas drēbes nopirktās ielika uz pusi dārgāk un sludinājumā ielika, 1x vilktas ka stāv tikai skapī un aizņem vietu. Tās ir tikai drēbes kāpēc tā jādara?  Tāda sajūta,  ka te daudzas uz tā tikai dzīvo uz krāpšanas un pārpērkot citu meiteņu drēbes. Tā diezgan nejauka sajūta. Nedomāju, ka kādreiz nāksies saskarties ar tādu krāpšanu un negodīgumu. Cenšos parasti lasīt atsauksmes un tikai pērku no tām kurām ir labas atsauksmes bet šeit laikam tas arī nav rādītājs. Uz policiju iet arī nav jēgas tērēt laiku dēļ 20e arī negribas .

30.12.2017 18:23

Stulbi, laikam rūdītajām izdodas perfektas bildes ar it kā perfektu lietu pa lēto un tad nu pārdod daudziem vienu jaku...  Ai, man bija līdzīga situācija, kad biju darba meklējumos , arī ziemas jaku vajadzēja, nezināju cik ātri būs darbs , nolēmu šeit meklēt... Saņēmu citu izmēru un lietotu ....  Beigās vēl vainīga paliku... Paveicās, ka mēteli atpirka...

30.12.2017 20:04

30.12.2017 20:14

Ari es no sis meitenes nopirku jaku..naudinu ieskaitiju uzreiz 21.11...jaku sanemu 01.12...ja nesaktu pati meklet..tad nezin..kad vel sanemtu jaku..prasu kodu..tulit atsutis..nav..raksta. ka gan jau ritdien bus..ta pagaja vairakas ,,ritdienas"..pirku par 20.00 eiro..vel nenoradija defektu..domaju..ka to vajag pircejam zinat?!..ta ka..es ari neko labu nevaru pateikt par so cilveku

30.12.2017 20:27

Drupatiņa

Saprotu Jūs, zinu cik tā zemiska sajūta, ka tiekat apkrāpta. Mani šajā portāla arī aprkrāpa- nesaņēmu atpakaļ nedz naudu undz preci- kaut tika iesaistīta arī policija un  apkrāptas tikām vairākas lietotājas.

Otrs, tas ka tavu preci,+ kas izvēlēta - t.i. izprasīta kā bezmaksas dāvana tiek tirgots tālāk par  padsmit eiro un iegādātā/iemainītā prece arī tiek pārpārdota tālāk ar min. 200 % uzcenojumu un sludinājuma tekstā nav ne miņas  par to, ka prece tie pārpārdota vai tml.

Lieki teikt, ka pirms preces izlikšanas tālāk pārdošanā saņemiet no pircējas ziņu, ka   darījuma- manā gadījumā- maiņas darījums- no Jums iemainītā prece tomēr nav ideāla un, ka, piemēram šīm mētelim derīgas esot tikai pogas, jo esot diezgan  nonēsāts -uz ko atbildēju, ka vienīgais defekts ir mazliet apvēlies audums ap piedurknēm....  Mētelis tika izvēlēts kā BEZMAKSAS dāvana pie pirkuma.

Vspār- viss ir nederīgs! :-)

Tagad šīs nederīgais " izstrādājums" tiek tirgots

http://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/1781132-skaista-klasika-m

Vēl pie tās paša darījuma Bezmaksas dāvana:

http://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/1619876-miesaskrasas-38

Kronis visam- no manis iemainītā porece 6 eiro vērtībā tiek tirgots psr 12 eiro ar tekstu:

http://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/1645718-briva-stila-pavasra-vasaras-38

Lieki teikt, ka Pircēja NEKAD nav izteikusi vēlmi preci atgriezt- manā pastā tādas vēstules nav- jājautā admin- iespējams, ka neprotu atrast vai esmu palaidusi garām. Jo tieši es biju tā- pirms vēl biju savas maiņas preces saņēmusi- kas piedāvāja pircējai- darījumu atcelt un  sūtīt preces atpakaļ. 

Man nepatīk, ka  klaji melo !!!!

Jā, man arī- ir sanācis vilties saņemtā precē-  pat smagi- bet  tādēļ neesmui cēlusi paniku un tādēļ cēlusi n-tās tēmas šajā un citos portālos, neesmu "vainīgo"personu un tās radiniekus tādēļ vajājusi sociālos portālos  un katrā savā komentārā cepusies  par šo "pieredzi" .... 

1 - 10 no 27