FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kārtējā krāpniece

Man laikam neiet šajā portālā. Pasūtīju kosmētiku no vienas draiskules teica, ka jauna svaiga nekad mūžā nav atvērta utt bet atnāca saplēst un jau veca, proti, lietota bezgala .Nelikos ne zinis izmetu miskastē un neko tai meitenei neatbildēju,  tāpat pārdevēja  teiktu, ka jauna tas nekas ka ēnas ar skoču bija aptītas un puse iztērēta. Nevēlējos sev bojāt garastāvokli.  Tā nu negāju šeit 6 mēnešus līdz vajadzēja jaku, savu izmazgāju pieliku pie krāsns  žūt un apdedzināju.  Atradu nedārgu normālu jaku ko varētu šosezon panēsāt un aizsūtīju naudu kādai kas teica, ka jaka labā stāvoklī utt  nedēļu čakarēja mani ar to ka "ES TAK NOSUTĪJU " man ir čeks utt... pēc tam izrādās ka kaut kāda cita meitene nav aizsūtījusi un nu jau kā mēnesis riņķī "NAUDA BŪS RĪT ES PĀRSKAITĪJUMU VEICU ŠODIEN! " saņēmu 10e un 13 è gaidu vēl šodien. (Jaka bija 23e) nav jau daudz bet tā bezkaunība un melošana,  jo jaku vajadzēja steidzami,  ārā bija jau aukstumi. Bet nu tāda ir tā cilvēku godprātība. 

Meitenes profils http://atverskapi.delfi.lv/lv/user/70104

Egija V LV19HABA*******912  

Noteikti Varis neko nepasūtīšu 

30.12.2017 20:56

Ja un ta pati persona,kas vienmer noliek citus izradas nav nekads zelta gabalins .Varbut vinai ari to atsauksmi ielikt,lai nepaliek skerma sajuta:DDD .

Gan jau pati doma baigi uzvarities,ja tirgo uz pusi dargak :D

01.01.2018 11:29

.

01.01.2018 18:27

Kas te tik viss nav jāuzzin :-) 

01.01.2018 19:05

Principā jau par to jautājumu,kas te pacēlās- kad notirgojat preci, tad tā vairs nav jūsu.. vai  ir vērts cepties par tādu lietu, ka  prece tiek tirgota tālāk,pat par dārgāku cenu.. notirgoji un viss.. tālākais preces ceļš vairs nav jūsu darīšana, lai vai kā kremt, ka kādaa uzvārās uz jūsu bijušo mantu :D Pa lielam mierinājumam-tāpat jau reti kurš ar tiem pārspīlētajiem uzcenojumiem kko pērk.. Parasti jau kaulējas.. Jo pat prece par kapeiku liekas par dārgu :D Un beigu galā-tas ir gudri uzlikt 200% uzcenojumu.. tāpat beigās iedos augstsirdīgu atlaidi un pārdos labākajā gadījumā par cenu, ko nopirka. Happy end.. :D 

01.01.2018 20:19

Labots 01.01.2018 20:24

Es arī, izlasot casablancas garo ziņu, nevarēju nesmieties :) Nu ja nevarat pati notirgot, bet dāvināt - tā Jūsu problēma. Un preces, kuru atdevāt vai pārdevāt, vairs nav Jūsu. Ko satraucaties, ko tālāk ar to dara ? Taisnība ir, kā te sorenta minēja  - karma :))))))))) Veiksmi visām tirgojoties :)

01.01.2018 21:17

Dara ta ko grib... bet tad arī aprakstā vajag minēt, ka no mēteļa derīgas tikai pogas un ir nonesāts (neviens jau neprasa norādīt to, ka par brīvu dabūts, tāpec atlaide no 40 uz 25)

01.01.2018 22:57

Casablanca, tas izskatās kā tāds lupatlašu bizness. 

Patīk, ka sludinājuma teksts saka, viss tik slikti, viss mēsls, bet tai pat laikā to mēģina pārdot. 

Savdabīga pārdošanas taktika.

02.01.2018 16:52

oho...  re kā  te iet...:) 

02.01.2018 17:15

njā,tā ir māksla ;)

02.01.2018 18:40

Hmmm...

11 - 20 no 27