FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kārtējā krāpniece

Man laikam neiet šajā portālā. Pasūtīju kosmētiku no vienas draiskules teica, ka jauna svaiga nekad mūžā nav atvērta utt bet atnāca saplēst un jau veca, proti, lietota bezgala .Nelikos ne zinis izmetu miskastē un neko tai meitenei neatbildēju,  tāpat pārdevēja  teiktu, ka jauna tas nekas ka ēnas ar skoču bija aptītas un puse iztērēta. Nevēlējos sev bojāt garastāvokli.  Tā nu negāju šeit 6 mēnešus līdz vajadzēja jaku, savu izmazgāju pieliku pie krāsns  žūt un apdedzināju.  Atradu nedārgu normālu jaku ko varētu šosezon panēsāt un aizsūtīju naudu kādai kas teica, ka jaka labā stāvoklī utt  nedēļu čakarēja mani ar to ka "ES TAK NOSUTĪJU " man ir čeks utt... pēc tam izrādās ka kaut kāda cita meitene nav aizsūtījusi un nu jau kā mēnesis riņķī "NAUDA BŪS RĪT ES PĀRSKAITĪJUMU VEICU ŠODIEN! " saņēmu 10e un 13 è gaidu vēl šodien. (Jaka bija 23e) nav jau daudz bet tā bezkaunība un melošana,  jo jaku vajadzēja steidzami,  ārā bija jau aukstumi. Bet nu tāda ir tā cilvēku godprātība. 

Meitenes profils http://atverskapi.delfi.lv/lv/user/70104

Egija V LV19HABA*******912  

Noteikti Varis neko nepasūtīšu 

30.10.2019 13:50

Arī tikko pasūtīju no viņas jaku. Un omniva saka, ka nav sutijums uz manu numuru. Kā arī rakstīju viņai, bet neko nelasa. Portālā sēž gan ik pa laikam. Žēl, ka pirmo reizi trāpos uz tādu pārdevēju. Tikko uzgāju šo atsauksmi. 

30.10.2019 13:59

Nu lasiet atsauksmes PIRMS pirkšanas. Viņai ir slikta atsauksme par šo ierakstīta profilā. 

16.12.2019 20:08

Tik nesakat, ka arī man būs tā pirmā reize, kad iekrītu, jo arī gaidu sūtījumu no viņas un jau sāk barot ar visādām atrunām

16.12.2019 21:31

Te baigi jāuzmanās,kad aizsūtiju naudu par jaku,prasiju vai nav defekti,teica ka nē!un tad atsutija jaku!ieliku labu atsauksmi,uzvilku jaku,un viņa vnk bira pa ceļam uz mājām no darba...tas bija labs:D izmetu miskastē!uzrakstīju pārdevejai bet tā sāk muldēt ka ta jau bija,jus to izdarijat,jus nepareizi izmazgajat,ir tādi pretīgi meloši cilvēki diemžēl!!!vot tā bija pirmā un pēdēja reize ar krāpšanu!!tagad esmu uz 200%uzmanīga!!!pirms ieliekat atsauksmi,lūdzu pārskatiet arī savu preci no visām pusēm!!

16.12.2019 22:28

barot ar visādām atrunām-kā tas izpaužas,ar karoti vai dakšiņu?

18.12.2019 09:22

Labots 18.12.2019 09:24

Saistībā ar fizisko personu datu apstrādes likumu, nedrīkst publicēt cilvēka informāciju kā :

1) Vārds, uzvārds ar pers.kodu:

2) Bankas konts.

Ja vēlaties dalīties ar informāciju par krāpnieku , mēģiniet šifrēt datus.Ir zināms ar kādu AtverSkapi profilu rēģistrēts krāpnieks. Ja vēlaties dalīties ar bankas kontu un vārdu/uzvārdu, tad rakstiet piemēram tā: Krāpnieks , ar profilu "Megana" , bankas konts LV66HABA055*******510 uz vārdu Anna.R. Lietotāji sapratīs par kādu cilvēku iet runa. + forumā ir tēma  "Kā izvairīties no krāpšanām" https://atverskapi.delfi.lv/lv/forums/tema/832 

Ja rodas šāda situācija UZREIZ rakstiet man vai uz pasts@atverskapi.lv. Jo ātrāk jūs dosiet visu detalizēto informāciju, jo ātrāk mēs bloķēsim to lietotāju.

Ideāls variants : Labdien, esmu lietotājs  "X" (links uz jūsu proflu), 25.11.19 iepirkos par summu "X eur" skapī ar reģistrēto profilu "X" (links uz krāpnieka profilu). Preci neesmu saņēmusi. Ja būs tāds e-pasts, mēs uzreiz varēsim rīkoties un netērēt laiku sarakstei, jo komunikācija ne vienmēr ir ātra.

18.12.2019 10:48

Redz, manu pārdevēju neuzskatīja par krāpnieci. Pirku kleitu par 20 Eur bērnam dzimšanas dienā. Esot pilnīgi jauna, bet atnāca novalkāta, nolietota, augšējais tills līdz pusei nogriezts. Pārdevēja tā teikt "tēloja muļķi". Man, pēc pieprasījuma pirms pirkšanas un administrācijai tika aizsūtītas neatbistošas bildes izlaiduma, kur, protams, nebija defektu. Manas bildes īsti administrācija neņēma vērā.. 

Patiesībā viņu nevajadzēja administrācijai izdzēst, un to es nemaz neprasīju un biņi to arī nedarīja. Vajadzēja izdarīt, lai varu viņai atsauksmi ierakstīt.. Viņai whatsupā teicu problēmas, bet zibenīgi nobloķēja...  Neminēšu vārdu uzvārdu.. Es jau iepriekš forumā rakstīju.. Bet lai viņai veicas! ..ja tas iespējams:)

21 - 27 no 27