FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kur visjēdzīgāk ziedot vīriešu drēbes

Sveiki!

Sapratu vairākas lietas, šis nav priekš manis, šis manā gadījumā nav reāli. Vīrieši labāk nopērk drēbes un pielaiko veikalā, atrast kādu kuram iepatīkas un turklāt vēl der izmērs, un tas vēl ir arī vīrietis - ir pavisam maza iespējamība :) Varbūt stereotips, varbūt nē, bet šis viss ir vairāk sievietēm domāts, arī kad apskatos online tur pārsvarā esat Jūs dāmas - nav nekāds pārmetums, vienkāršs novērojums, sieviešu un bērnu drēbes ir vispieprasītākais. Tas nozīmē apmēram šādu scenāriju, ka, pat ja kādam kaut ko vajag, tad sieviete piemeklē savam vīrietim - mīļi, bet man nav pacietības.

Tad nu nolēmu ka vēlos visu, pilnībā visu ziedot, drēbju ir daudz vairāk nekā skapī, bet nu idejiski viss ir M un L izmēros un tikai vīriešu stuffs. Jo sapratu ka man nav vēlēšanās nopelnīt vai tirgoties, patiesībā gribu tikt vaļā no lietām kuras man vairs nav vajadzīgas un no visām uzreiz.

Lūdzu padalaties ar pieredzi vai arī kaut kur dzirdēto... kur būtu vispareizāk ziedot vīriešu drēbes, bet visjēdzīgāk, tas ir, lai tās nonāk tiešām kādam kuram tās vajag, lai nav kaut kādi blakus veikaliņi kuri vienkārši izšķiro un tirgo.

Otrā elpa, sarkanais krusts, lielveikalu kastes un Humana visdrīzāk izšķiros. Vai tā ir baznīca (Indriķa ielā 8), vai arī vīriešu patversme (Rīga, Maskavas 208), varbūt slimnīca? Jautājums ir gandrīzvai retorisks, bet ir vēlme dzirdēt kādu viedokli. Paldies!

5 Atbildes

Es domāju, Labdarības lapa varētu būtu priecīga ( https://www.facebook.com/groups/427477637354068/ )

Bet baznīca un patversme arī šķiet ļoti labas idejas, ja ne pat labākas.

Vēl Facebook lapās var izlikt tieši ar tekstu, ka pieteikties tiešām tiem, kam vajag un cerēt uz cilvēku godaprātu.

Tikai jāņem vērā, ka pieprasītākās būs sezonas preces, t.i., labāk atdot pa daļām/sezonām, lai lieki nenostāvās.

Oi uz Maskavas ielas ir pat 3 patversmes cik saprotu,veselas 2 pie tilta un viena blakus Krasta masiivam. Noteikti nodereetu,jo parasti visi atdod Krustam 

Bet taa likt facebook,ka atdod...nedomaju,ka laba ideja. Reiz,parvacoties ari bij maisi ar drebem,ieliku,ka atdodu,ja kaads darbojas attiecigajas iestades,lai atsaucas. Neko,nevienam nevajadzeja- vienam gribejas,lai klat pieved,otram,lai izshkjiroju vinjai vajadzigo no visa,e.t.c beigaas izmetu,jo transporta ar,ko kaut,kur vest,nebij,bet ar sabiedrisko vairakus maisus fiziski nevareju aizvest.

Labots 20.12.2017 10:57

Piekrītu Inky- Labdarības lapai ziedot- tur tiešām drēbītes tiks tiem kuriem nepieciešams!

Paldies Jums par viedokli! Inky, apskatījos arī labdarības lapu, bet man kaut kā liekas, ka tur vērtīgāk ir ziedot lietas (sadzīvei), nevis drēbes (ja nu vienīgi bērnu, tās laikam visiem noder), katrā ziņā kad ķeršos klāt sadzīves lietām, tad varētu. Rezultātā visu sadalīju pēc iedomātiem principiem divās daļās, daļa uz patversmi, daļa uz baznīcu :) Palika vien neskaidrais vai tagad skapī viss jāatzīmē kā pārdots? Jo neredzu tur iespēju atdots, ir tikai rezervēts un pārdots. Vēlreiz paldies - Inky, rolipoli un Casablanca, un novēlu laimīgi un jautri sagaidīt jauno gadu!

1 - 5 no 5