Sludinajumu atjaunosana...

Atnaca man vestule, ka gandriz visus sludinajumus dzes - ir jaatjauno. 

Ok, taisos atjaunot, bet spiest uz katra sludinajuma atjaunot ir laikietilpigs proces.... :( Agrak bija iespeja atzimet visus un atjaunot, tagad vairs sis iespejas nav? nevaru atrast... 

21 Atbildes

Nav,nav,trenē pirkstiņus

skumji, ka ta... :( Vel jo vairak, ka suta sadas vestules aktiviem lietotajiem.... 

Diemžēl jau vairākus mēnešus par to rakstam,bet klusums

Labots 02.01.2018 21:45

Tā pat arī riebjās sarkanais lodziņš ar skaitļiem pie zvaniņa- visi atjaunoti, vēstules atvērtas, bet tā pat rādās. Apnīk katru pa vienam vērt vaļā un vēl izdzēst, tas tak prasa laiku.

He, tikko pamēģināju. Atveru brīdinājumu, izdzēšu, tas pazūd, bet skaits pie zvaniņa mazāks nepaliek :D

Tagad sapratu,ka viņiem te kārtējo reizi gļuko. Man rādija 3 lapas. Visās trijās viens un tas pats atkārtojās, bet kad sāku dzēst pa vienam ārā, 3 lapā lec klāt vēl sludinājumi,kas jāatjauno, bet kāpēc tad nav vienkārši kā turpinājums 4 lapā, bet gan parādās tikai tad,kad izdzēšu iepriekšējos? Savādāk es domāju,kāpēc atverot joprojām rādās tas skaits pie zvaniņa.

baccc es ari sodien pavadiju daudz laika atjaunojot sludinajumus,,un ari tas vestules bridinajumi un tt,,visas pa vienai jadzes,,un ari ja laboju sludinajumu ,tad katrureizi viss jatin pajaunam jo ja laboju pedejos ,tad kad izlaboju vis parlec uz sakumu un tad jamekle atkal kura lapa biju un tt

Man tiesi tas pats,loti veletos lai dzest tos zinojumus vestules,ka jaatjauno sludinajumi,vairakus uzreiz,un ari atjaunot vairakus uzreiz,nevis tik pa vienam.Un atverot atjaunojamo sludinajumu vestules,parejas nakama lapa neuzradas,paradas tik tad kad izdzesu pirmas atvertas.tad kapec nevar visas izdzest ar vienu ravienu.ja man katra jadzes atseviski,tad tikai atveru,bet nakamas tad man neuzradas.

Un ja,ja izlaboju kadu sludinajumu,pec tam atgriezos pirmaja lapa ,nevis taja kura nupat laboju sludinajumu,un bija nakosais padoma,taja lapaspuse,skir nu atkal pa jaunam un mekle.

Paldies portāla adminiem par to,ka pie atjaunojamajiem sludinājumiem ir parādījusies atķeksēšanas poga visiem slud.,kas padara atjaunošanu ātrāku. Jauki!

Tas ir tikai man? Jau kādu otro dienu,jāatjauno vieni un tie paši sludinājumi,un pat vairākas reizes dienā. Atnāk paziņojumi,un tad atkal redzu,ka viss jāsāk no gala.

Es klikšķinu katram virsū, bet atjaunot dubultā neprasa. 

Nosūtīju ziņu, lai precizētu detaļas.

1 - 10 no 21