Sludinajumu atjaunosana...

Atnaca man vestule, ka gandriz visus sludinajumus dzes - ir jaatjauno. 

Ok, taisos atjaunot, bet spiest uz katra sludinajuma atjaunot ir laikietilpigs proces.... :( Agrak bija iespeja atzimet visus un atjaunot, tagad vairs sis iespejas nav? nevaru atrast... 

21 Atbildes

O, jā tie brīdinājumi, kas jādzēš pa vienam, reāli kaitinoši. Man šobrīd stāv kādi 75 gab jau no nez kura mēneša, tiešām žēl sava laika, lai ar ko tādu nodarbotos.

Labots 25.02.2018 17:55

Man tas pats - ik pa brīdim atnāk paziņojumi par atjaunošanu vienām un tām pašam lietām...domāju, ka man "rādās", taču nē...nu vairs nav labi, jau reizes piecas nāk brīdinājumi par vienām un tām pašām 7 lietām...

Un vēl - to pašu ķeksi vajag pie brīdinājuma vēstulēm, lai varam izdzēst visas uzreiz.

Bet paldies par ķeksi pie atjaunojamiem sludinājumiem, jau mazliet vieglāk!

Atlika te iekomentēt un nu jau ir 125 :D

Viņus vispār nevar nemaz atjaunot:D,rāda ka lapa neeksistē:D

Kārtējie ,,Uzlabojuma darbi,,:D

Tagad pārliecinājos pie citu sludinājumu atjaunošanas. Ja atjauno pa vecam.t.i.atķeksējot pa vienam,viss ok. Līdz ko kopīgā poga,tad sludinājumi atkārtoti atgriežas pie atjaunojamajiem. 

Labots 27.02.2018 09:36

Ir veikti labojumi un turpmāk, atzīmējot vairākus sludinājumus un spiežot "Atjaunot atzīmētos" būtu jāstrādā bez problēmām. Tas nozīmē, ka atkārtotiem paziņojumiem par preču atjaunošanu nebūtu jānāk(neskaitot obligāto atjaunošanu, kas ir ik pēc 60 dienām).

Ja tomēr kaut kas nestrādā kā nākas, tad lūgums ziņot.

Man šobrīd rāda 8 lapas ar brīdinājumiem un katra no tām ir pilnīgi identiska, visi izsūtīti 24.02. plkst 16.00.

Nevis katra identiska, bet pārslēgšana nestrādā :) 

Tas jau kādu laiciņu tā. Tikko kā padzēsīsi, tā parādīsies arī nākamajās lapās esošais. 

Nekas tur nenotiek.!Veicat uzlabojumus!

Visu laiku rādās!http://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/1740608-rudenim

Atjaunot pasus sludinajumus tagad var visus reize,bet tos bridinajumus gan tikai pa vienam,ja tos vel varetu visus reize vispar butu ideali.

11 - 20 no 21