FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Zobārsts ārpus Rīgas

Iesakiet, lūdzu, kādu labu zobārstu ārpus Rīgas. Ar pieņemamām cenām par pakalpojumiem. :)

8 Atbildes


Varbūt var norādīt, kuras vietas der. Vienalga uz kurieni brauksiet? 


Taisnība. ☺️ Laikam jau kaut kur tuvumā. Jelgava, Ogre, piemēram. 


es varu ieteikt pec savas pieredzes,,apmekleju jelgava slimnica,,tur ir jauna buve kur strada sejas un zokla kirurge,,veic visu nepieciesamo proceduru klastu.


Jelgava Gogosvili-labākais,jo pec tam nav komplikacijas utt.,par cik agrak milzum problemas ar zobiem bijis un arsti visdazadakie apmekleti-sis viennozimigi ok.Cenas +- visur bus vienadas.Ja gribas ekstra modernu zobarstniecibu,tad Sandis deres,bet ta manuprat no privatpraksem Jelgava-visas ok,Agnese,Anda-seviski maiga,iejutiga-ideala berniem,bet baigas rindas vinai.Iesaku iepazities par cenu pakalpojumiem,bet katram jau ir individuala arstesana un medikamentu pielietosana,ari Jelgavas slimnica nav ne vainas-skatoties,ko gribas-arstet,uzskaistinat vtml.


Baložu pilsētā ir labs zobu dakteris un ar labām cenām.

Vēl varu ieteikt zobu dakteri , ar lielu pieredzi, Ērgļos. Cenas ir tādas, ka pat atmaksāsies ceļa nauda.


Apskaties http://www.zobarsti.lv vai http://www.1188.lv tur vajadzētu būt iespējai izvēlēties kādu no tiem, kas pieejami tavā pilsētā.


Jo tālāk no Rīgas, jo cenas būs labāks. Ogrē varētu būt puslīdz tas pats, kas Rīgā, bet visur ir rindas. Man vienu reizi vajadzēja steidzami tikt un neko. Bija jābrauc uz diennakts praksi un jāsēž ilgi rindā. 


Riekstiņa Saira Tukumā. Laboju 4.zobus.par katru maksāju 30 eiro. Eju pie viņas jau 20 gadus. Akurāta. 

1 - 8 no 8