FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Somu lences

Sveikas!

Ko Jūs darāt ar somām, kurām nav ne vainas, bet cietušas lences/rokturi?

Man skapī (fiziskajā nevis virtuālajā :D) stāv jau 3 somas, kuras savādāk ir ļoti labā stāvoklī, ja lences nebūtu cietušas. Domāju pasūtīšu no Ali vai eBay, bet tur piedāvājums švaks, jo man visas somas no Safiano ādas pakaļdarinājuma, bet saitos visas lences gludas.

Viss kas nepieciešams, būtu plikas lences, jo somām pat stiprinājumi ar jostas tipa sprādzēm, žēl somu ārā mest tikai lenču dēļ :/

Zinu, ka ne es vienīgā tāda, te tāda pati problēma ( http://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/1840770-guess-soma ), tiešām atkritumi vienīgais risinājums..?

Image result for saffiano leather

16.01.2018 22:51

ja paveicās second hendos var atrast kaut līdzīgu un tad aiznest uz darbnīcu, es vismaz tā darīju. tagad vienkārśi aiznesu uz darbnīcu kur radoś cilvēks sameistaro. 

17.01.2018 17:26

Esmu šuvusi filca tunelīti, un uzvelkot nodilušajai vietai virsū, bija ok.

Bet var arī ādu vai kažokādu tā sašūt, protams. ja rokdarbi padodas, ādu vai auklu notīt vai nopīt pa virsu.

Saistīts attēls Attēlu rezultāti vaicājumam “padded handbags handle” Attēlu rezultāti vaicājumam “fur padded handbags handle” HARRICANA Bundle Bag ($270) ❤ liked on Polyvore

17.01.2018 18:15

Ideja laba, mona Ra.

Biju interesējusies arī pie ādas apstrādātājiem, bet tie piedāvāja 30€/lenču pāris. Ja ikdienā līdzi 1l ūdeni nestaipītu papildus mantām, tas lences tik ātri nenomirtu, bet dzert ta gribās.. :D

Pirms pāris nedēļām vēl no meitenes Andelē nopirku somu "bez defektiem". Somai, ja neskaita to, ka visi atkritumi vēl somā, nav ne vainas, bet lences puslīdz beigtas.. Tīri brīnums, ka neviens vēl nav izdomājis lences atsevišķi tirgot, vai arī visi tik bagāti, ka jaunas somas uzreiz pērk..?

1 - 3 no 3