FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Maurinanna

Vai kads no vinas kaut ko pirka?  Es nopirku no vinas parku , tagad man nav ne naudas ne parkas

104 Atbildes

Ja ir noticis krāpšanas gadījums, tad publicējiet visu info (vārds, uzvārds, konta nr) šeit foruma attiecīgajā tēmā un feisbukā krāpnieku grupās. Ātri vien pamodīsies dāma. 

Šodien biju policija uzrakstiju iesniegumu, tagad gaidišu

Samaksāju naudu Aijai Paskovai

sutijums omniva izsekosanas lapa varapskatit  cp02413822vee  var apskatit visi !  tur ir jasazinas ar omnivu !

dīvaini,ka no 12 janvāra,kad paka nodota kurjeram,vēl nav piegādata .

Jāzvana uz Omnivu un jāinteresējas.

Es uzrakstiju epastu,man saka ka lai ar viniem sazinoties sanemejs...

Pats shkrobigakais ka cilveks paskatas pec pakas numura pakas statusu bet tik un ts brauc virsu un saka ka iesot uz policiju..kur ta esmu vainiga?

man arī ir mistiski pazudis sūtījums omnivā,kaut gan bija jāsūta tikai no viena rīgas gala uz otru

Tas nevaru but manas pakai, 1. Nesakrit sanemeja vards, tur uzradits cits telefona numurs, nevis mans, 2. Darijumu registreshana 10.01. Bet mums saraksts sakas tikai ar 11.01, samaksaju naudu 12.01. Ka vina var man nosutit atrak nekas es Par vinu interesejos un 3. Es zvaniju uz Omniva un tur pateic ka uz manu telefona numurs nav neviens sutijums

Izskatās ka viņiem (omnivai) tas ir diezgan aktuāli jaunajā gadā.arī man ta bija pirms ned apmeram.pēc pāris dienām gan saņēmu paciņu,bet sākumā arī apskatot kodu,rādija tieši tādu info.te nav sūtītāja vaina,bet tiešām jāmekle pie omnivas,kas īsti ir noticis,kāpēc nav vēl joprojām.

1 - 10 no 104

Tēma slēgta

Tēmu slēdza: Toms Olups
Iemesls: