FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Drēbju kvalitāte

Vai esat ievērojušas, ka šobrīd drēbes ir ļoti zemas kvalitātes un nonēsājas ļoti ātri? Es pat nevaru iedomāties pārdot pēdējos gados pirktās drēbes, jo līdz ar fast fashion modi man tāda sajūta,ka viss tiešām ir derīgs max 20 mazgāšanas reizēm. Turpretī drēbes,kas pirktas pirms pieciem un desmit gadiem liekas, ka nenovalkāsies nekad un izskatās gluži kā tikko pirktas. Kā ir jums?

04.02.2018 20:00

Pilnīgi piekrītu. Tā tas arī ir. Un mēs tik pērkam un pērkam....riktīgs bizness. 

04.02.2018 20:18

Par kvalitāti grūti teikt, jo reti iepērkos veikalos, bet pēdējie džemperi, kas no Zaras un Only mājās tik atnesti nepatīkami pārsteidza ar auduma kvalitāti. Jau pēc pirmās mazgāšanas izskatās daudz reiz mazgāti un nav man sūdīga veļasmašīna un režīmus pārzinu.

River Island bikses pagaidām izskatās ok.

Vairāk neko pēdējos mēnešos neesmu pirkusi, vairāk cenšos tukšot jau tā pārkrauto skapi :D

04.02.2018 20:47

Kopumā piekritu, bet pēc drēbēm to tā nevēroju, kā pec citām mantām - būvniecības materiāliem, sadzīves tehnikas. Te princips ir vienkāršs, jo vairāk lūzīs pēc garantijas termiņa, jo vairāk cilvēki pirks. Un divkāršs ieguvums, jo nav tik ļoti jātērējas materiāliem un labām detaļām, un biežāk ir pirkumi.

Drēbēm joprojām ir brendi, uz kuriem var paļauties. Un nemaz ne tie dārgākie, vienkārši jāatrod.

Runājot par bērnu drēbēm, piemēram, mūs visas darbā (kopā pasūtam) vienmēr patīkami pārsteidz C&A. Tiešām ļoti kvalitatīvas mantas. Lai gan bērnu drēbes tāpat nepaspēj pārāk nonēsāties, tomēr starpību var redzēt pēc vairākām mazgāšanas reizēm.

18.02.2018 20:34

Par bērnu drēbēm runājot, tad visas "mantotās" drēbes kalpo daudz ilgāk, nekā jauni pirktās. Īpaši to izjūtu uz ZARA drēbēm -bērnam jau pēc 2 mazgāšanas reizēm nobumbulējušās. Un mazam zīdainim nekas cits neatliek kā mazgāt augstos grādos. Arī pašai ziemas mētelis pēc diviem gadiem no ZARAS jau bija izmetams.

18.02.2018 21:30

Diemžēl tā ir. 

18.02.2018 23:36

tāpat kā telefoni.... 

Droši vien atkarīgs no  firmas arī, bet jā pilnīgi tracina , nopirku tuniku - laikam 3x uzvilku un jau bumbuļi...   Ok, nepirku pa 60 eiro, bet tāpat nepatīkami. 

19.02.2018 10:53

Ari piekritu,ka krasi kvalitate mainijusies.Par cik seit tirgoju,kas iegadats agrak parsvara,bet pasai neder vairs-notirgojot,piekrajot un iegadajot sev ko jaunu vieta-vilsanas ir pec mazgasanas,audums velas.Apzveret varu,ka milako bitleni nesaju itin biezi-tatad ari mazgata tiek loti biezi-i pateikt nevar ka gadi 11 apmeram vinai,ja ari zimolam nozime,mineta bitlene ir guess,bet,ne  tikai,ari vienkarsas agrak iegadatas drebes ir ok.Ja, viss sodien uz to temets lai perkam biezak-ari savs pluss-pirkt letaku un biezi-garderobe mainisies-nevis gadu gadiem vilksim vienu un to pasu:),vienigi nopardot vairs par minumumu nevaresim gan citam.Bet runajot par bernu drebem-citas zinu pat virsu neskatas uz maximas Seven lemon-es varu teikt tik to labako-cena un kvalitate-mazgat nakas abiem rakariem nemitigi-ne velas,ne staipas!Turklat meita savam bernam perk H&M u.c.-slavinaja,bet nu ar min,ka nav vairs isti apmierinata.

19.02.2018 11:58

Ko teikt, labākie veikali jau slēgti . Aizgājusi citur. Atstājas(atnāca) kāda zema poļu kvalitātē maskēta zem Spāņu vai Somijas , ko negribas pirkt .Tāpēc  ko foršu var nopirkt parsvara tikai ārzemē. 

19.02.2018 12:47

Man bērniem diezgan kvalitatīvas liekas George drēbītes.

28.02.2018 12:55

Labots 28.02.2018 12:56

Protams, dzīvojot Vācijā, esmu novērojusi, ka Vācijā pirktās drēbes ir labākas nekā Nīderlandē. Ar Latviju nemaz nesalīdzināšu, jo Latvijā pirktais, uzreiz ir metams ārā.

1 - 10 no 15