FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Aija Paskova

Aija Izveido dazas jaunus profili, kuzjka un kokini_grammi. Profila kuzjka pedejajs bildes biji kopeti no ss.com, es uzrakstiju meitenei kam pieder Tas bildes, Tad pazinoju Aijai un vina uzreiz izdes profilu kuzjka. Tagad gaidisim jaunus... 

44 Atbildes

Paliek tikai sludinajums

http://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/1863402-parka

Labots 08.02.2018 13:55

Sveiki!

Pirms izdariiju maksaajumu par maaksliigaas kazokaadas kazoku iegaaju forumaa.Tur uzduuros Juusu sludinaajumam par maurianna. Un taa teikt izglaabos no kraapnieces!!! Profils protams ir SLEEGTS, bet preces briivi tirgojas taalaak - taa,ka NOVEELU visiem no saakuma paskatiities forumaa vai nav slikta atsauce par jebkuru paardeveeju un tikai tad veikt maksaajumu!

BET AR TO VISS NEBEIDZAAS -dabuju dzirdeet kaada es slikta utt - Uz maniem jautaajumiem,bazaam par baumaam forumaa neatbildeeja! Neko nepaskaidroja - UN BEIGAAS PROTAMS SLIKTA ATSAUKSME MANAA PROFILAA - UN TAGAD ESMU BEZATBILDIIGS PIRCEEJS.....

Tikai man jautaajums KAA NOBLOKEETS PROFILS(kaa man paskaidroja administraacija - "ka  aizdomas par kraapnieciigaam darbiibaam" - VAR atstaat atsauksmi un NOMELNOT godiigu pirceeju un paardeveeju - tas ir mani???

Liels paldies jaasaka ,ka ir saada iespeeja forumaa uzzinaat par kraapnieceem un netikt apkraaptam. Loti zeel,ka Jums taa sanaaca:( - bet Dievinjs visu redz.

Jauku visiem so dienu un cerams,ka katrs pasargaas pats sevi;)))

Aijai ir vel viens profils Avalon

http://atverskapi.delfi.lv/lv/user/75522

, tas man paliek zinams shodien. Vina piedava mainju,  pati sanem sutijumus un preti neko neizsuta. Profila noradits Talsi, Bet sutijumus prasija lai nosuta uz Jelgavu, un tel. Numurs sakrit ar to kas bija maurinannai 28476032

Gribu bridinat, lai godigi pirceji un pardeveji  loti Uzmanīgi piekrita uz mainu, jo mes ne zinam  cik vina izvejdoja sev shadas profilus. 

Vajag bankai ziņot,par krāpniecību. Un policijā uzrakstīt iesniegumu. Bankai saglabāt saraksti un iedot max info.

Jau ir zinots, Bet viss iet loti leni, neka  gribetos un kamer vina bus policija rokas, paspes vel apkrapt kadus. 

Jā, AVALON man arī piedāvāja vairāks reizes mainīties.

Aija, droši rakstiet portāla administrācijai un nepamatoto atsauksmi dzēsīs :) 

Vina piedava mainu ar piemaksu, un lai naudu ieliek sutijuma, ta vina peln naudinu

Un man ir pieradijums, tas nav tukshas vardas, tikai es nevaru publicet tas bez ipashnieka piekrishana. Bet kam ir shaubas varu uzprasit ipashniekam piekrishanu lai dot vinas profilu privati lai pajautat

1 - 10 no 44

Tēma slēgta

Tēmu slēdza: Toms Olups
Iemesls: