FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Aija Paskova

Aija Izveido dazas jaunus profili, kuzjka un kokini_grammi. Profila kuzjka pedejajs bildes biji kopeti no ss.com, es uzrakstiju meitenei kam pieder Tas bildes, Tad pazinoju Aijai un vina uzreiz izdes profilu kuzjka. Tagad gaidisim jaunus... 

44 Atbildes

Īpašnieku kam, kādu profilu privāti?

Vakar man uzrakstija meitene no atverskapi ka nonākusi slavenās krāpnieces nagos!    

Ta ir citata. Shodien mes sazvanijamies un izradas ka Avalon piedava vinai mainu, meitene piekrita un izvelejas smaržas. Smaržas maksaja krietni dargak ne izveletaja Avalon žakete. Vini sarunajas ka meitene sutis žakete + 30 uro

Meitene gribeja maksat naudu konta, bet Avalon piedava ielikt tas iekša sutijumam. Ta ari izdarija , žakete+ nauda jau ir iznemta no Omnivas , bet smaržas vel nav atnakusi. Avalon sak stastit pasakas ka vina smarźas izsuta un omnivai ir glukas.

Avalon iedeva adresi Jelgavas pakomata un 28476032 ( agrak tas numurs piedereja maurinannai).   Uz jautajumu kapec Jelgava nevis Talsi, atbildeja, jo vina studente un tagad 2 nedelas vina atrodas Jelgava.

Man ir saraksts tai meitenei un Avalon. Un fakts , paka Jelgava ir izņemta no pakomata

omnivai ir kameras,gan jau kaadreiz vinjas bilde no pacinas iznemashanas tiks te publiceeta :D

Shodien man paliek zinams ka ir vel meitene no Madonas kas cieta no Avalon darbibam detalas pagaidam nezinu 

Šie krāpnieku uzlidojumi ir drausmīgi. Galvenais jau, ka apetīte šīm meitenēm nerimstas. Veidot n-tos jaunos profilus, meklēt svešas bildes, veidot apkrāpšanas shēmu. Drīz noteikti sāks ar ko apjomīgāku - uzdosies par Arābu šeihu, kuram mazliet pietrūkst, lai tiktu pāri robežai :D Skumji, bet tieši šī iemesla pēc man vairs nav ne vēlmes, ne ticības sadarboties ar meitenēm, kurām ir izveidoti jauni profili, jo risks ir 50/50.

Paga, viņai tikai dārgas mantas tirgošanā? Nav nekā tāda pa dažiem eiro??? Varētu kkā izdomāt kopīgi kā viņu "noķert".

11 - 20 no 44

Tēma slēgta

Tēmu slēdza: Toms Olups
Iemesls: