Aija Paskova

Aija Izveido dazas jaunus profili, kuzjka un kokini_grammi. Profila kuzjka pedejajs bildes biji kopeti no ss.com, es uzrakstiju meitenei kam pieder Tas bildes, Tad pazinoju Aijai un vina uzreiz izdes profilu kuzjka. Tagad gaidisim jaunus... 

44 Atbildes

Kads ir meitenes vards uzvards? 

Aija Paškova, ex. Aija Gaile

https://m.facebook.com/aija.katrina?tsid=0.40757113590245386&source=result

Varoņus jazina pec sejas

es nepazistu Jus Svetlana,bet nedaudz pasekoju jusu diskusijam.

1.kart kadaa sakara jus sasaistat manu atverskapiprofilu ar citu personu?

2.kart ,piedodiet par izteicienu,vai Jums nav paranoja?

3.kart apskatiju tiko so saiti facebok,nu pirmkart cilvekam ir tach pavisam cits uzvards :D un mirkli ieprieks cita tema bija minets vel vienas citas personas profil,tur figureja si dama- aija paskova ex Broka,kaukaa divaini vispar neliekas?

Seko uzmanīgāk diskusijām,tad sapratisi,kas ir tikai kāda kā pieņēmums,un kādas ziņas ir policijai.tavā dzimtajā pusē policija ir uzdevumu augstumos,tapec esi modra.;) 

Vispār varētu tu savu laiku izmantot lietderīgāk,nekā kopējot bildes patstāvīgi no citiem saitiem, taisot n-tos profilus, apkrāpjot cilvēkus kas nav to pelnijuši. Karma ir tāda forša lieta.un viss kā bumerangs nāk atpakaļ.un tad kad tu to vismazāk gaidīsi, nāks divkārtīgi un pat trīskārtīgi atpakaļ un tas būs sāpīgi.

Bet domāju ka tev mani vārdi ir tukša muldēšāna,jo tu jau uzskati sevi par visvareno un visgudro... Tapec netere laiku diskutējot ar tiem kas tevi nepatiesi apsūdz,ņem Gunariku savu pie rokas,un ej iedzert aliņu.;)

Avalon, labāk būtu paklusējusi, personas kodu te ielikt Tavu ko pati atsūtiji man? Un Tavu uzvārdu? Pati man atsūtīji pierādījumus kas Tu patiesībā esi. :)

Mani arī apkrāpa... mainījāmies, mani paciņu saņēma jau, bet savu paciņu (smaržas), nav izsūtījusi, lai gan stāsta visādas pasakas un pat atsutīja Omnivas izsekošanas kodu, kas diemžēl nav derīgs!

https://www.facebook.com/search/top/?q=aija%20paskova

Viss, kas saistīts ar krāpšanu, kur pierādījumi pret krāpnieku ir sarakstes no sociālajiem tīkliem, telefoniem un e-pastiem, jau ir civiltiesas darīšana. Policija ar tādiem sīkumiem neņemas, kā man skaidroja pati inspektore. Tāpēc pēc nedēļas saņēmu atbildi, lai eju uz tiesu, ka policija neko nevar padarīt ar šiem krāpniekiem, tāpēc viņiem visi vārti vaļā. Jo tā tik vēl trūka tiesā pašam maksāt naudu, kamēr tas process vilksies gadiem un kaut kādu iemeslu dēļ iespējams tāpat nesadabūs gadus krāpniekiem, zinot mūsu viegli uzpērkamos un parasto cilvēku problēmās neieinteresētos ierēdņus. Lai veicas sadabūt rokā nekrietno sievieti un saņemt viņai pēc nopelniem! 

21 - 30 no 44

Tēma slēgta

Tēmu slēdza: Toms Olups
Iemesls: