Aija Paskova

Aija Izveido dazas jaunus profili, kuzjka un kokini_grammi. Profila kuzjka pedejajs bildes biji kopeti no ss.com, es uzrakstiju meitenei kam pieder Tas bildes, Tad pazinoju Aijai un vina uzreiz izdes profilu kuzjka. Tagad gaidisim jaunus... 

44 Atbildes

Ja policija nevarēs palīdzēt, tad Bez Tabu varētu gan palīdzēt! Meitene kļūs atpazīstama visā Latvijā... ar tadu slavu sadzīvot pēc tam nebūs patīkami!

ir arī sociālie tīkli, kuros var izplatīt informāciju par viņas darbībām... noteikti pamanis gan vinas radi, gan draugi, gan paziņas!

Man to pashu meginaja parliecinata mans inspektors. Es vinam uzdodu divas jautajumus vai policija nenodarbojas ar kriminal lietam?  Un otrs kur man uzrakstit iesniegumu lai uzsak kriminal lietu sheit vai jaiet pie dezurantam? 

Un alleluja, nu jau ir uzsakts! 

Kad jus rakstat iesniegumu policija, taja uzreiz vajag prasit lai uzsak kriminal lietu, citadi jus dabusiet vestule no policija ar atrunajumu un ar to viss beigsies

https://www.sudzibas.lv/krapsana-krapsana-c14715

Svetlana, es uzreiz teicu, ka vēlos uzsākt kriminālprocesu un arī lai presē tiek publicēts, bet tāpat pēc nedēļas piezvanīja, teica, ka neko nevarot darīt, es varu derēt, ka viņi pat nemēģināja iedziļināties manos savāktajos pierādījumos. Ja man būtu izmeklētāju vara, tad es to arī izmantotu, un es pati varētu atrast galus tiem krāpniekiem. 

Tigerrens, tieši tāpec es publicēju facebook visu.

Var but atkarigs no summas, jo es zaudeju 150 euro, un man ir izdruka no banka 

Un otra meitene no Valmieras  zaudeja 40 euro un tur vispar bez problemam uzsak kriminal lietu, pat atrak neka Liepaja

Var ari vienkarshi negib stradat 

31 - 40 no 44

Tēma slēgta

Tēmu slēdza: Toms Olups
Iemesls: