FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

FUI,FUI Pasta stacijai!!

sveikas,

peedeejaa laikaa esmu LJOTI viilusies pasta stacijaa!

proti,nesen gaidiiju pacinju,bij izsuutiita treshdienaa,sanjeemu naakamaas nedeeljas 5dienas riitaa!!!

tagad gaidu pacinju,kas izsuutiita pagaajusho otrudien VEEL NAV! vinju dien zvaniiju uz klientu servisu,taisnojaas,ka esot paarslogoti,nu come on,tad jau vecais labais pasts ir aatraaks un tagad veel post24 ar saviem 99 sanjiem,IZKONKUREES!

26.11.2013 17:56

Es ar loti vilusies...

izsutiju vairak ka 1 nedelu atpakal un joprojam sieviete nav sanemusi..

pedeja laika jau tiesam loti lenu viss notiek. :)

26.11.2013 18:26

nu,post24 panjems klientes sev ar savu 9 9 sanju akciju un,cerams,aatraaku servisu.

26.11.2013 18:33

Man ar sjo stacija naacaas saskarties pirmo reizi. Bet man veel labaak iet. Muusu pasta stacija nestrada jau 2 dienas,zvanot uz apkalposjanas biroju man nepaceela,uzrakstiju uz e-pastu,atbilde taa arii neatnaaca.. Izlasot Juusu rakstiito saprotu ka pirceejam veel ilgi naaksies gaidiit.. :(

Es arī savas paciņas gaidu kādu laiku. Kādreiz bija klāt jau nākamajā dienā, tagad nedēļa paiet. Parastais pasts ir ātrāks.

kas tur ātrāks ar to post24, riktīgi čakarējas, jau nedēļu neizdodas nosūtīt paciņu - tad termināls neiet, tad tikai noņem naudu no kartes un neizdod to bļitku... sviests kaut kāds...

26.11.2013 18:42

mani ari PS pieviila..vakarvakara gaju nosutit pacinju,ievadiju visus datus un pie maksashanas man paraadaas ka trnzakcija atteikta..taa ntaas reizes..(pectam ar to pasu karti norekinajos veikala veiksmigi un iznemu naudu bankomata)..

sorit devos atkal..mazums gadaas..tacu atkal tas pats..ar karti nevar norekinaties..tranzakcija atteikta..

zvaniju uz PS lai noskaidrotu,kas par lietu..tacu man atbildeeja ka nekaa nevarot palidzet jo neredzot ka esot kas suutits..saprotams ka neredz jo talak par maksajuma kartes ievietosanu netiku!!!

nez vai vinji piefikseja so problemu saja PS ka nevarar ar kartem norekinaties..man jau liekas ka nee..

itkaa jau ok..ietaupiju 50.santiimus pasutot kodu interneta..bet tapat nepatikami..aizkavejos ar pacinas nosutisanu adresatam..

26.11.2013 18:43

> Lenii

pat taa???,man riit jaasuuta paka,neesmu nekad suutiijusi ar post24...

nu vo,TUR JAU taa lieta,kaadreiz pat naakamajaa dienaa bija rekords kad sanjem vai 2 maximums 3 dienas,bet tagad,nu piedodiet....ja nedeelja un vairaak????Kliedzošs

26.11.2013 18:43

aa un veel shodien es suutiiju pacinju un man pat neiedeva cheku!!!ceru,ka paka aizies!!?

26.11.2013 18:48

> Take A SMILE

es taa 2 dienas gaaju uz pasta staciju,jo nestraadaaja karshu lasiitaajs,vienu dien vakaraa aizgaaju,-nestraadaa,otraa vakaraa-tas pats,par cik biju par slinku pirkt kodu,gaaju veel 3shajaa dienaa,par laimi straadaaja,bet pacinja aizkaveejaas deelj taa :(

26.11.2013 18:52

Visticamak , ka Post24 aizkeries ar savu akciju 0.99, del ta manuprat aizkavejas pakas, un kodi, un ja neatlauj nosutit paku, visticamak ka varetu but viss pilns vins!

Ieprieksh man bij vis OK:) tagad noteikti nenormali daudz cilveki izmanto tikai post24, un tadel visadas nepatikas situacijas notiek.

Ja pie mums Jelgava ari pasta stacija kautk ko bremze, iznemt sutijumu ljauj nosutit neatlauj, jau kuro dienu meginu meitenei nosutit paku, bet neizdodas:( karti ari nepienem.:(

Meginshu citas dienas, tad jau manis kas un ka, un p.s- viniem pabridinot ka kkas atgadijies ka nesuta porm pakas, vini to nenem vera un i-neta majas lapa neuzraksta ka ir klume- vai paslaik nedarbojas :( tas tads miinus viniem, :(

1 - 10 no 25