FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

FUI,FUI Pasta stacijai!!

sveikas,

peedeejaa laikaa esmu LJOTI viilusies pasta stacijaa!

proti,nesen gaidiiju pacinju,bij izsuutiita treshdienaa,sanjeemu naakamaas nedeeljas 5dienas riitaa!!!

tagad gaidu pacinju,kas izsuutiita pagaajusho otrudien VEEL NAV! vinju dien zvaniiju uz klientu servisu,taisnojaas,ka esot paarslogoti,nu come on,tad jau vecais labais pasts ir aatraaks un tagad veel post24 ar saviem 99 sanjiem,IZKONKUREES!

26.11.2013 18:52

> zaiza

pirms paris dienam man ari ta bija ka čeku neiedeva, sazinajos ar PS,kur man atvainojas un teica ka paciņa ir piefixējusies un gaida kurjeru :)

26.11.2013 18:54

P.S- Es ari jau no 21.11 gaidu no Jekabpils paku, bet neka :(

26.11.2013 18:57

Patiesībā laba diskusija-  ļauj saprast, ka neesmu vienīgā gaidītāja. :)

26.11.2013 18:57

> čikorita7

es no 19.11...........

26.11.2013 18:58

Es visu laiku esmu devusi priekšroku post24(arī tad,kad nebija tie 99 saņi),jo paciņai var izsekot,viss atrak notiek un vienkarši patika daudz labak!Taču pēdēja reizē biju vīlusies,jo nestradaja terminals 2 dienas un tikai trešaja izdevas nosūtīt! :(

Un man arī paciņu nevar nosūtīt,jo ka izradas tad jau kadas 3 dienas nevarot norēķinaties ar karti! :(

26.11.2013 19:00

> Juliana

ja,tas atvieglo :D

26.11.2013 19:03

> zaiza

Nopietni, tik ilgi, vaaks, ilgakais ko man nacies gaidit bija 3 dienas caur post24

ar pasta staciju ari 2-3 dienas, tagad kkads vaaks vienkarsi ar viniem:(

26.11.2013 19:05

Sutu loti biezi pa post24, sodien nosutiju 4pakas un uz vietas apmaksajh Tukuma, visu izdeva un vis bija ok. vel vienu paku pa pasta staciju nosutiju, tad jau redzes cik ilgi ies:) Pati ari sanemu pakas daudz gan pasta stacija, gan post24, pagaidam nekadu kavesanos nav bijis. Meitenes, tikai atceraties, ja post24 un pasta stacija nav viens un tas pats kantoris! Shema darba itka tada pati, bet tas ir divas dazadas firmas un iestades. Zinu, ka daudzi doma, ka tas ir viens un tas pats. Pec pieredzes post24 vienmer ir bijis atraks par pasta staciju precu sutisanas un sanemsanas laika zina:)

26.11.2013 19:05

> Take A SMILE

Man bija tada pasa situacija.. tur vispar kartes nevareja ielikt.. zvaniju izteicu savau nebedu.. vini teica ka sutiisot kadu salabot..

es vel izradiju nepatiku par to ka man steidzami vajag sutiit bet neka... no vinu puses nebija nekada pretimnaksana.. dabuju iet uz majam gaidit 1 stundu kamer kodus dabusu...  dzivoju pilsetas otra puse un ar mazu bernu uz rokam nemu un gaju..

cik saprotu tu ari raksti par Limbaziem. :D

26.11.2013 19:06

Zaiza, tas nu ir krimināli....

Tad es kautrīgi aizveros un turpinu gaidīt :)

11 - 20 no 25