Par nopirktam precem ;)

Meitenes sveikas ;)

Ko Jūs iesākat ar drēbītēm, kuras esat nopirkušas/ iemainījušas no atverskapi.lv un Jums vai tomer īsti neder vai tomer nav tas, ko vēlējāties? :)

Man ir daži apģērbi ko esmu iegādājusies šeit, bet īsti neder, jo pēc mazās piedzimšanas baigi nokritos svara un S izmera apgerbs man tāds brīvāks, Tadad tik XS izmers man aktuals...

Vai Jūs tādus apģērbinus liekat šeit pārdošanā? :)

12 Atbildes

Esmu vairākkārt uzgājusi kādu preci, kam klāt pierakstīts, ka pirkts šeit no kādas meitenes vai sūtīts, bet dzīvē nav derējis, tāpēc tirgo tālāk!! 

Gan mainu, gan perku 

Ja, kas nepatik vai neder, protams, nobildeju, un lieku atpakal i-neta pardodu vai mainu talak:)

Man ari xs izmerins, daziem ari S :)

Lieku tadas drebites kurs der, bet nevelku, vienkarsi stav-loti laba stavoli, zel mest ara:)

Ja man neder tirgoju taalak vai ari atstaaju lai staav ja nu tomeer svars mainaas :D

diezgan biezzi gadas ka kautkas neder bet zzel pec tam talak pardot jo tiessam patiik taa lietina vai dreebiite :)

Viss kas esmu pirkusi man vienmer dereja,bet pedeja reize,kad bija maina ar meiteni,skatos ka manus drebes vina ielika pardosana,bet tas ko vina ir atsutija,ir jau miskaste... Tos pat par brivu kauns ielikt. 

Bet taa,domaju ka tas nav traks,ja seit pirkt,un pardod talak ja drebes neder. Bet kad ir maina-un ielikt pardosana,tas nav gliti man liekas.

lieku un mēģinu pārdot tālāk. man gan tik ar vienu kleitu ta gadijas , tirgoju tāāk pat par nedauz letaku cenu

es vispirms pajautaju pardevejai no kuras iegadajos, vai vinja nebutu pret un tad pardodu vai mainu talak

Labots 27.11.2013 14:33

ja neder, tad tirgoju tālāk par zemāku cenu un komentāros  pierakstu, ka pirku šeit, bet īsti neder vairs (visu pērku nemērot, tad reizēm gadās, ka īsti neizskatās vai neder):)

> inese

Kāpēc ir jāprasa atļauja? Konkrētā lieta jau vairs nav tās personas īpašums. Tu vari darīt ar to ko vēlies.

> raiba_saule

Turpinājums tam visam: [....] un tad sekos kaudze ar apvainojumiem, iekļaušana «negodīgo» pārdevēju / pircēju sarakstā, kā arī profilā slikts vērtējums. ;)

Apmēram tā tas izskatās, ja nepajautā atļauju.

Es jau nu arī neprasītu atļauju...

1 - 10 no 12