kā īsti ir ar rezervēšanu?

Ieraudziju portāla sludinājumos zābaciņus, kas patika, sakomunicēju ar pārdevēju. Konstatējām, ka viņa atrodas vietā, kur pati aizbraukt nevaru, bet varu palūgt paziņai. OK... pie tā ari palikām, bet kad nākamajā dienā jau jautāju konkrētu vietu, kur varētu viņi satikties- saņēmu ziņu, ka zābakus vakar pārdevusi. Es tikai vēlos noskaidrot kā īsti portālā darbojas tirgošana? Kurš pirmais brauc, pirmais maļ? Vai konkrēti jāmis vārds "LŪDZU REZERVĒJIET'?

31 Atbildes

Sheit jau notiek pardoshana un mainas varianti:)

Ja man velas kada kaut ko nopirkt, bet uz sitiena nav naudina, tad vina dod zinu lai rezerveju vinai , un kad bus naudina uzreiz pirks preci, lai citai neatdod...bet citas jau dara kas atrak pirks tai pardos.  Es vienmer cilvekam parjautaju vai pirks, kas pirmais raksta par konkretu lietu, ja pardomajis, tad dodu nakamam pircejam iespeju iegadaties. 

Mainas zinaa, ari ja sarunajam mainu, tad rezerveju ta lietinas, kad izsutu paku tad izdzeshu vinas no piedavajuma ara. 

esmu rezervējusi, taču rezervētājas pazūd. Ne atsaka rezervāciju, nedz arī atbild vairs uz vēstulēm. Ļoti nepieklājīgi. Sākumā- ņemšu, ņemšu un vel šito klāt un to, tas man tas māsai utt, bet kad pienāk ņemšanas diena, tā vairs ne ziņas ne miņas.

Nerezervēšana, iespējams, aizbaida potenciālu pircēju, taču, ja rezervētāja tikai čakarējas, tad var gadīties, ka pēc rezervēšanas nākas atteikt tiešām Pircējai.

> budza_budza

man šada pat pieredze, norezerve, bet pēctam vēstules nelasa, kaut portalu apmeklē un arī foruma aktīvi darbojas

Bet ari ir tadi cilveki kas rezerve un pectam neliekas ne zinis.. tapec es pardodu kurs pirmais nem.. ja nu tiesam vina saka ka nems bet td ir japanem 1 nedelas laika.. 

jo esmu rezevejusi drebites bet pirceja vairs neintresejas un neraksta.. tapec labak pardot pirmam nemejam. :)

katram ir tiesibas uzdot jautajumus par interesējošo preci, bet tas nenozīmē, kad ari uzdodot jautājumus pirks to preci ;) Man cik pircējas bija, uzdot jautājumus es atbildu un tad ne atbildes, ne kā! Es jau nevaru izzīlēt, kura pirks kura nē.. Un ja uzrodas potenciālajs pircējs, tad kāpēc nepārdot, ja konkrēti neviens nav ne rezervējis, ne pateicis, kad ņems konkrētu preci.. ;)

Es vispar jau nezinu ko darit ar to rezervesanu,es del sadas meitenes,kuras ludza mani rezervet viniem preces,pazaudeju realas pircejus,vai tos kuras gribeja mainities. Un galvenais,es vinmer jautaju- "nepardomajat niemt"? Saka ka ne,bet velak jau neatbild uz vestulem... Un katra reize,dzirdu vienu un to pasu-100% nemsu... Tagad ari domaju,kas pirmais nems,tam ari dosu.

Man arī parasti rezervētājas pazūd. 

Cik man ir bijusi pieredze tiešām ir tā,ka Kurš pirmais brauc,tas pirmais maļ :))

Man visvairāk kaitina, ka meitenes prasa, vai pieejams,kā varētu dabūt, visu atbildu, un tad vēl sarunājam maiņu, un vairs nedod ziņu. Vēstuli izlasa, un nekā. Un tad  nevar saprast, ko darīt, ja kāda cita prasa.

Nu bet protams ka jaarezerve!!! Jus tacu nav vieniga kas, varbut , grib to lietinu :)

1 - 10 no 31