kā īsti ir ar rezervēšanu?

Ieraudziju portāla sludinājumos zābaciņus, kas patika, sakomunicēju ar pārdevēju. Konstatējām, ka viņa atrodas vietā, kur pati aizbraukt nevaru, bet varu palūgt paziņai. OK... pie tā ari palikām, bet kad nākamajā dienā jau jautāju konkrētu vietu, kur varētu viņi satikties- saņēmu ziņu, ka zābakus vakar pārdevusi. Es tikai vēlos noskaidrot kā īsti portālā darbojas tirgošana? Kurš pirmais brauc, pirmais maļ? Vai konkrēti jāmis vārds "LŪDZU REZERVĒJIET'?

31 Atbildes

es lieku rezervēts,līdzko vienojos ar klientu, jo ir noruna. Bet tikai negatīva slimība te izplatās, ka sākumā tiek runātatikšanās, bet tad ne klients atsaka, ne arī notiek tikšanās. Tā teikt pazūd. Vismaz dariet zināmu, ja esat pārdomājuši

es lieku rezervēts,līdzko vienojos ar klientu, jo ir noruna. Bet tikai negatīva slimība te izplatās, ka sākumā tiek runātatikšanās, bet tad ne klients atsaka, ne arī notiek tikšanās. Tā teikt pazūd. Vismaz dariet zināmu, ja esat pārdomājuši

Man ir gadijies tâpat un pat 2 reizes itkâ atvainojas bet tapat gribêju iegâdâties lietinas. :/

Man ir gadijies tâpat un pat 2 reizes itkâ atvainojas bet tapat gribêju iegâdâties lietinas. :/

Es vienmer prasu lai man rezerve un ja gadijuma kaut kas noiet greizi tad pabridinu cilveku ieprieks par izmainam.Censos nepazust bez atbildes un rikoties pret citiem ta ka gribetu lai izsturas pret mani.

Citreiz rezervēju, citreiz pabrīdinu, ka atdošu pirmajai pircējai.. Skatos pēc situācijas, cik nepieciešama nauda, sarakstes stila utt, tiesa, tā pat sanāk iegrābties uz "rezervētājām". Ja ir šaubas par ņemšanu, rezervēju domās (:D), bet portālā neatķeksēju, lai potenciālās pircējas nepaiet garām manai precei, jo pusē no gadījumiem "rezervētāja" pazūd, bet tajā pat laikā, pa kādai citai interesentei uzrodas.

Kā "rezervēts" atķeksēju tikai tad, kad tikšanās ir norunāta un esmu pārliecināta, ka otrā puse ieradīsies.

Par situāciju, iespejams, rīkotos tā pat kā pārdevēja, jo ir daudz interesentu, kas visu izjautā, noskaidro visas opcijas un bez nekāda brīdinājuma pazūd, tā jau šeit ir norma. Viss atkarīgs no sarakstes stila un radītā iespaida, bet ļoti saprotams, ka, ja tikšanās nav norunāta un konkrēti nav pateikts, ka prece ir jārezervē, tā nonāk pie pircējas, kas uzreiz saka, ka ņems un sūtiet kontu, uzreiz nosūtīšu naudu. It īpaši, ja cita pilsētā, uz kuru it kā kaut kādu paziņu var aizsūtīt.. Tikai saku, kā izskatās no malas ;)

Labots 28.11.2013 16:13

ņemot vērā, ka parasti teksts "lūdzu rezervējiet" beidzas ar to, ka nepamanās pat uzrakstīt - sorry, tomēr neņemšu, tad es vairs neko nerezervēju. Izņēmums - meitenes, kas jau līdz šim pirkušas ko no manis, tām rezervēju. bet, ja pa vidu uzrodas, kas ņem uzreiz - dodu prom, jo ir ļoti daudz gadījumu, kad pazūd un neko pat neuzraksta. Pēdējās nedēļas laikā vien jau tādi ir 3 gadījumi.

Man, savukārt, vakar bija gadījums, ka es gribēju nopirkt krekliņu, norunājām tikšanos, es biju klat, nosūtīju īsziņu. Pēc 10 min. zvanīju, neatbildēja, nosūtīju vēl vienu īsziņu, nekā. Un vakarā viņas profilu vairs neatradu.

Tāds pats gadījums bija pirms laika ar vienu pircēju no manis. ĻOTI nesmuki.

> Irīna

pilna pasaule dīvainu cilvēku, bet šādu rīcību nesaprotu.

Ir gan man pašai vienreiz gadījies, ka telefons pārklājās, sarunāju ar pircēju tikties. Sēžu mājās, gaidu, kad zvanīs, ka varam tikties, jo pie viena domāju ieiet veikalā. Apnika gaidīt, aizgāju uz veikalu. Veikalā vajadzēja sazvanīt vīru un tikai tad sapratu, ka man telefonā kaut kas noticies un mani neviens nav varējis sazvanīt. Pircēja bija atnākusi uz tikšanos, zvanījusi, sūtījusi sms, bet es to visu saņēmu tikai pēc stundas. Sajutos vnk šausmīgi. Protams, uzreiz zvanīju pircējai, ka tas nav ar ļaunu prātu. bet, ja vispār klusē - nu dīvaini. negrib runāt, pārdomā vai kā savādāk - atbildi ar sms - nebūšu. Cilvēkiem trūkst cienas vienam pret otru.

11 - 20 no 31