kā īsti ir ar rezervēšanu?

Ieraudziju portāla sludinājumos zābaciņus, kas patika, sakomunicēju ar pārdevēju. Konstatējām, ka viņa atrodas vietā, kur pati aizbraukt nevaru, bet varu palūgt paziņai. OK... pie tā ari palikām, bet kad nākamajā dienā jau jautāju konkrētu vietu, kur varētu viņi satikties- saņēmu ziņu, ka zābakus vakar pārdevusi. Es tikai vēlos noskaidrot kā īsti portālā darbojas tirgošana? Kurš pirmais brauc, pirmais maļ? Vai konkrēti jāmis vārds "LŪDZU REZERVĒJIET'?

31 Atbildes

Nu skaidra.. man tā bilde... sākotnēji domāju, likšu pārdēvejām atsauksmēs vienu nesmuku negatīvo sejiņu, bet tagad redzu, ka situācija te ir tāda, ka, pieļauju, ka cilvēks to darījis kādas savas, sliktās pieredzes dēļ, bet ne aiz godaprāta trūkuma. :)

Es ar' iedomājos, ka varētu kādas sava bēbja drēbītes te pārdot, bet nu DIKTI sāķu šaubīties par šādu domu...

Varbut vienkarsi bij kaut kadi defekti, tapec pardeva vai ari nebij preces  tadel ta pateica :)

Kas pirmais brauc (samaksā), tas pirmais arī maļ (dabū preci) - pilnīga taisnība!

Es atbalstu - kas pirmais brauc, tas pirmais pirmais maļ. Nerezervēju lietas nepazīstamām meitenēm, kur nu vēl uz 2 nedēļām, kā te dažs labs jautā...

Man liekas nav 100% nevenā versijā - tāpat ir kas rezervē, bet neparādās, bet ja nerezervē vari zaudēt potenciālo pircēju. Man piemēram tikko bija gadījums, kad meitene rezervēt nerezervēja , bet runājām kur var tikties utt. Kādu dienu  - divas neatbildēja un es jau sarunāju ar citu meiteni, bet tad uzradās pirmā un nebija apmierināta, ka esmu jau citai apsolījusi kaŗoto lietiņu. Bet kā tu vari zināt , ja precīzi neraksta ''lūdzu rezervējiet'' + arī tā nav garantija, ka nepzudīs klusējot..

Rezervet,parasti nerezerveju,kas pirmais grib iegadaties,tam atdodu,bet ir dazi cilveki ar kuriem esmu sadarbojusies,un tiem esmu rezervejusi mantas,tapec vinjiem var,uzticos

Saaku domaat ka aadas zaabakus,kurus norezerveeju uz nedeelju laikam labaak būtu laist tautaas bez rezervēšanas ;D

Viss atkarīgs no sarunas. Parasti neko nerezervēju un dodu tam, kurš pirmais brauc, bet nu gadās tik jaukas sarunas, ka tā vien gribās, lai tā drēbīte ir tieši tam cilvēkam :) 

Diezgan sen atpakaļ man bija gadījums, ka atradu te skaistu džemperkleitu. Sazinājos ar pārdevēju, visu var dabūt. Nevienam citam nebija rezervēts. Bet pārdevēja atradās tā patālu no manis, un par cik viņai nebija, kas bērniņu pieskata, nepiekrita tikties kkur centrā vai citā, mums Abām izdevīgā vietā. Patiesībā pat nepiekrita panākt tuvāk kkur viņas mājām pie kāda veikala. Bet nu, man ļoti kleita patika, es piekritu doties meklēt viņas dzīvesvietu. Viņa piekrita. Norunājām laiku kad es apmēram varētu būt. Ar sabiedrisko transportu man līdz tai vietai jābrauc aptuveni pusotra h (ja bez sastrēgumiem), un esot ceļā zvanu, ka esmu izbraukusi- neatbild. Vēlāk atnāk sms ar tekstu- "Es kleitu jau atdevu citai pircējai. Domāju, ka varbūt Jums viņa nav tik nepieciešama. " Nu velns parāvis, ja man viņa nebūtu nepieciešama, es netriektos tādu gaisa gabalu, piemiedzot acis uz viņas tā jau lielo nevēlēšanos pat ne par kripatu panākt man pretī, un arī cena nebija no lētajām... Un galu galā- kā Tu vari spriest par to, kas man ir nepieciešams, un kas nē?- Tu pārdod, es pērku. Viss... Es jau aizrāvos ar savu stāstu- dusmas sakāpa atceroties :D Bet nu varbūt dažreiz rezervāciju vajag... Kaut vienai dienai, lai cilvēkam varbūt ir iespēja kaut kā pielāgoties un izplānot savu ierašanos :) 

> cat_nails

vot, tas ir cūcīgi

21 - 30 no 31