Spilvenu sarunas

Palika interesanti, uz kādiem spilveniem Jūs guļat?

Gandrīz gadu atpakaļ nopirku Jysk spilvenu (Augšdaļa: 70%/30% balto pīļu dūnas/balto pīļu spalvas; apakšdaļa: 3D poliestera šķiedras), gluži 50€ par spilvenu maksāt negribējās, bet iestāstīju sev, ka spilvens jau nav tikai uz pāris gulēšanām. Pirmos mēnešus bija pasakaini, bet nu ir sajūta, ka spilvens sevi ir izsmēlis, īss bija tas prieks, jāmeklē vietā.

Draugs tikko nopirka sev Dormeo spilvenu, viņš saka, ka trakoti labi, bet es neticu, ka uz tās sintētikas ir patīkami gulēt :D

Aci piesaistīja griķu sēnalu spilveni, bet atsauksmes arī dalās.

Kāda ir Jūsu pieredze? Ko esat izvēlējušās par labu esam? Vai pilnīgi vienalga, uz kā gulēt? :)

12 Atbildes

Man vīrs guļ tikai uz griķu,bet man atkal nepatīk tā skaņa no tiem putraimiem:)

Joprojām priecājos par īstu dūnu spilveniem,ko mamma savulaik pati sarūpējusi. 

Gribētu zināt arī,vai Dormeo tik labs,jo tak maximā kārtējā ,,izdevīgā,, akcija...

P.s. kopš kura laika sākuši negatīvi pirkstot tēmas? Tas tāds jauns stils no nekā darīt uzlikt ne-like?:))

Man patik plani spilveni.Ari pirku Jysk,ar pilu /zosu spalvu  pildijumu,spilvendrana kokvilnas.Delam tads pats,bet pufigaks.Katra zina, pie bezmiega vainas spilvenu neesmu vainojusi :D  Cik buts viesnicas,viniem tur toc sintetiskie spilveni,tacu tik forsi,liekas,ka makoni guli.

Man ir Dormeo spilveni. Ir labi, nekāda vaina. :-)

Man arī visai ģimenei ir Dormeo, ļoti patīk. Un vēl nopirkšu Maximā.

Mes jau 5 gadus gulam uz Maximas Dormeo spilveniem,abi esam apmierinati,tie kas 30 uz 50 cm,super,nesap ne kakls,un izguljamies

Pirku Dormeo segu ar spilvenu,bija kaut kada feina akcija deva vel lieku spivenu Ka davanu,tie spilveni kas naca Ka davana,gulesanai neder,pacieti.Man patik vairak no Jyska spilveni bet ar sintetiku.Man Ir tads jautajums Ka Jus kopjat vinus?

Labots 08.04.2018 19:43

Man ir tikai spalvu vai dūnu spilveni. Pirkti bija dažādi un atgriezos pie šiem. Tā kā sākotnēji tie bija sataisīti vēl no zosu spalvām, ko mammai sagādāja laukos dzīivojošā vecmāmiņa, kā arī to izmēri vairs neatbilda mūsdienu standartiem, aiznesu un darbnīcu Ģertrūdes ielā, kur tos izārdīja, spalvas iztīrīja, uzšuva un sapildīja no jauna. Un reizi gados 2 procedūra tiek atkārtota, jo spalvas ir laba vide visādām tām ērcēm. JYSK arī pirkti dažādi spilveni - neesmu apmierināta. Sintētiskas šķidras ātri pārvēršas kamolos, dūnu vai spalvu spilveni pēc manām sajūtām ir par šķirdu - prasās tur vēl 30-50% spalvu iepildīt klāt. Pārējo periodu mazgāju tos veļasmašīna, arī visus pārējos. Tikai siltākā laikā, jo citādi slikti žūst un var sapelēt.

Bērniem bija cietie Dormeo spilveni no Memory-putām. Bērni bija apmierināti, bet, man paguļot uz tāda, nenormāli sāpēja kakls (lai gan tas tiek pozicionēts tieši kā līdzeklis no kakla un muguras problēmām) un vispār tā cietā forma nav mana, jo man patīk rokas bāzt zem spilvena.

Bija arī lielisks aitu vilnas spilvens (aita gan iekšā, gan ārā) - kopumā bija labs, taču tomēr vairāk interjeram domāts: baigi ciets (pusi vilnas izņemtu no tā), neērtā izmērā un tā aita ārā baigi silta - vienmēr pamodies ar pilnīgi slapju kakla un galvas ādu, ja pat vienkārši pagulēji pāris stundas pa dienu.

Draudzene gulēja uz griķiem. Kopumā saka, ka labi, bet to viņu rakturīgo skaņu dzirdēju pat es, guļot vienā istabā, bet gultā citā stūrī. Pati viņa arī teica: ja ir bezmiegs vai kāds trauksme iekšā, kas traucē aizmigt uzreiz, fig uz tām sēnalām aizmigsi, jo šuršīs kā velns pie auss.

Līdz ar to mana izvēle - kvalitatīvi dūnu/spalvu spilveni ar ļoti labiem tika pārvalkiem, kas neļauj spalvām izlīst un durties, vai arī dārgie sintētiskie no labām sķiedrām, kuras nebumbuļojas jau nākamajā dienā, ar kokvilnas pārvalkiem + spilvendrānas visos gadījumos arī kokvilnas.

Labots 08.04.2018 19:46

Man ir no IKEA cietais ar Memory putām. Skaitās, ka palīdz kaklu un muguru pareizā stāvoklī noturēt. Vai tā ir, nezinu, bet man nepatīk tie mīkstie. 

Citiem ar dūnām/spalvām, kas reizi pāris gados tiek tīrīti jau pieminētajā tīrītavā.

Man mājās ir dažādi-dunu,dormeo un saucamie sintetiskie-katram savi +un ari -.Dunu ik palaikam jabuzina,jauzpluka,lai nesavelas spalvas pikucos,arī kopt majas apstaklos praktiski neiespējami,dormeo ir neilgu bridi-pagaidam ok,sintetiskie arī apmierina-turklat mazgāju veļasmašīnā un nekāda vaina-vasara vispār nav problēmu ar zavesanu un arī neteiktu ka struktūra mainitos. 

Pilnīgi vienalga. Pērku Jysk. Mainu pret jaunu tikai tad, kad iepriekšējais ir palicis pļurīgs.

Nepatīk cieti, pārāk plāni vai pārāk mīksti.

NĒ dūnu spilveniem - putekļu ērcīšu mītnēm. Fu fu fu

1 - 10 no 12