FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

man ir šoks..

laikam esmu tupa, bet vai tagad novalkātas mantas skaitās mazlietotas, vai LV ir tik totāla nabadzība? 

gribētu parādīt bildes, bet kā lai te pievieno?

62 Atbildes

vienkārši copy paste

NEIET AR COPY PASTE

te links

http://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/1923111-nepardodu

Saite neatveras.

Nju,gadas no vienas valkasanas tadas stripas un nobrazumus dabut.Ja nekvalitativi apavi.

Vai sludinajuma nebija noraditi defekti'?

wow .un ko pardeveja saka?

oo izdevās:)

pārdevēja..par to jau vēl lielāks šoks..te sarakste

sveiki..sanemu zabakus,un esmu nedaudz soka, vai tie skaitas mazlietoti ar nolupusu adu? gribu vismaz pusi naudu atpakal!!!lilii, vakar, 18:59; izlasītsun vēl svitras noberztas!lilii, vakar, 18:59; izlasītslilii, vakar, 19:04; izlasītsNe..es sutu atpakal..sitadu meslus sen jau vajadzeja izmest..nu ka nav kauna...atgriez naudu un adresi kurp nosutit atpakallilii, vakar, 19:05; izlasītslilii, vakar, 19:09; izlasītsKads sakars? Pa tadu naudu, Ka bilde tadi ir. Teresa, vakar, 22:28Kura vieta bilde bija paradita uzplesta maksliga ada vai svitras! Karteja krapniece, ka tadas zeme nes..vel pie tam rakstits mazlietots. Rit ar tavu kontu.uzvardu.un telefona nr. Bus visos iespejamos portalos!lilii, vakar, 22:38; izlasītsTada bija mana cena. Cilveki prasa vairak bildes, bildes uz auguma. Bildes at cm tad ari sutu. 6€ ir nekas tapec tada cena, ko gribeji? Jaunus no veikala? Ka tev pasai kauna nav?!Teresa, vakar, 23:28Pati humpalu drebes pa 10€ tirgo Wtf Tiesam kauna nav

un tas man liek domāt par jaunu krāpšanas veidu, ka tik kaut ko atsūtīt, jo prece tak piegādāta ir..protams pati aita, ka uzticējos jaunai pārdevējai..labi, ka tik 8,88, tas man neko daudz nenozīmē, bet rūgtums tāpat paliek...nu vismaz nebūtu ierakstījusi, ka mazlietoti....

mācība ir.. nu nepirkšu vairs neko bez atsauksmēm,bet te kaut kas nav kārtība ar sistēmu, nu nereāli, ka ktru dienu vidēji reģistrējas 30 jauni pārdevēji..nu uzķersies atkal kāda...man šai dzīvē nekas vairs daudz nēpārsteidz, bet citam tā var būt pēdējā naudiņa..

un te ir links uz viņas profilu

http://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/1919639-pavasarim

nav ko "pēdējo naudiņu" atverskapi tērēt ;)

1 - 10 no 62